Přejít na obsah

třetí porucha zapalovací cívky


nemik

Doporučené příspěvky

Dobrý den.

Chtěl bych Vás poprosit o radu. Mamina si před dvouma rokama koupila Fabiu 1.2 HTP 2003, jí to na jezdění do práce stačí, ale během této doby již dvakrát měnila zapalovací cívku. V servise jí řekli, že tento problém u Fabií je častý a že se to často kazí. U obou případů předcházelo to, že auto začne cukat a po té začne blikat kontrolka "Kontrola elektroniky"(zdálo se že se kontrolka rozsvítí vždy po přidání plynu). Po té auto přestalo uplně jet. Dnes : opět začíná blikat kontrolka "Kontrola elektroniky" a vypadá to na třetí stejnou závadu během necelých dvou let!! :wallbash: Auto má najeto 60 000 km!! Už si nevím rady, fabiu mám sto chutí pustit proti zdi :( Fabiím vůbec nerozumím, poprosím Vás o vaše rady, postřehy a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zjistím jestli to je 12V nebo 6V? byly měněny každá jíná, teď je otázka jestli odešla třetí nebo nějaká z těch již měněných. je možné že to bude třeba uplně něco jiného, ale auto se chová jako před výměnou těch dvou cívek. dávám tomu 90% že je to cívka. Schválně jsem si zjistil auto se kupovalo a bylo najetých

54 700 km a teď je tam 61 000 a bude se asi měnit třetí zapalovací cívka!! takto je síla :wallbash:

Editováno: , autor: nemik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z techničáku, buď je to 40kW tedy 6V, nebo 47kW tedy 12V. Jinak se tady psalo o nějaké nepovedené sérii zapal.modulů, tak možná máš smůlu zrovna na tuto sérii. Já osobně mám najeto 157 000km od března 05 a klep klep klep zatím šlapou všechny tři

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...