Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Host Strojvůdce

Potřebuju poradit, kde kupujete kabely (vodiče) do auta. Já u nás seženu pouze ve velkoobchodě elektro, ale ty mají zbytečně silnou izolaci. 0,35mm2 je jednou tak silnější, než ty co jsou v autě. To se mi jich pět kousků do konektoru přístrojů ani nevejde. Takže přijímám veškeré tipy. Hlavně od těch, co je někde koupili. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

No, jsem z Nymburka. Ten vrakáč mně taky napadl, ale MB bude blíž. Tak to zkusím jak píše Bobík. Nebyla by alespoň ulice, abych to našel. Moc to v MB neznám, používám mapu. :D Dík za info Jo a doufám, že nechtěj skoro 30 korun za metr jako ve škodce? :o

No, něco jsem našel. Tak tam v pátek sjedu a uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochazel jsem forum a nejak jsem nikde nenasel...ve fabii ambiente ktera ma PP ve vybave, kdyz prehodim budiky s maxidotem, nakoduju, co pak vsechno bude DOT zobrazovat...? Nekdo mi rikal ze nechodi otevrene dvere a kufr...?  :unsure:

otevrene dvere mi chodi, mam classic, kufr jsem jeste nezkousel ;)

Edit: kufr funguje taky.....huaaa... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Tak jsem tam byl. :o V autoelektro Stastny maj nejmenší 0,72mm2 jako všude. A v H+H měli jenom 0,25mm2, se slabou izolací do auta, tak jsem ji vzal, ale dotaz pro odborníky. Je 0,25mm2 postačující na signály ovládání PP (k páčce)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál sa používajú na signálne účely káble 0,35. Ale myslím, že vedenie od páčky k RJ (t.j. u Fabie je to pre tempomat tuším prístrojový štít) je tak krátke, že aj 0,25 musí bohate postačovať. Ale mal by som obavy o mechanickú pevnosť. Predsa len, tek tvoj káblik musí byť dosť tenučký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

No rozdíl mezi ním a origo 0,35 není okem poznat. ;) No, ale teď jsem ještě objevil, že autovodiče dělají v kablu Vrchlabí a maj tam podnikovou prodejnu a navíc tam dělá tetka. Takže ji zaúkoluju, aby zjistila a nakoupila. Akorát, když jsem stáhnul ceník z jejich stránek, tak tam jsou ceny za km :o , tak uvidíme. :D Jenom nevím, jestli to vydržím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...