Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Jestli myslíš ty dveře, tak pouze nakódovat. Přičte se ta 16ka. Ukazuje to které dveře jsou otevřené. U mně bohužel jenom přední. Vzadu neni spinač v zámku (doufám, že pouze ZATIM).

Ty nemáš zadní dveře na centrál? nebo jak to je... :o

Nemám vůbec centrál. Proto nemám ani komforní ŘJ. Je to klasik. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš ty dveře, tak pouze nakódovat. Přičte se ta 16ka. Ukazuje to které dveře jsou otevřené. U mně bohužel jenom přední. Vzadu neni spinač v zámku (doufám, že pouze ZATIM).

Ty nemáš zadní dveře na centrál? nebo jak to je... :o

Nemám vůbec centrál. Proto nemám ani komforní ŘJ. Je to klasik. <_<

ale šak domontuješ postupne nie? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš ty dveře, tak pouze nakódovat. Přičte se ta 16ka. Ukazuje to které dveře jsou otevřené. U mně bohužel jenom přední. Vzadu neni spinač v zámku (doufám, že pouze ZATIM).

Ty nemáš zadní dveře na centrál? nebo jak to je... :o

Nemám vůbec centrál. Proto nemám ani komforní ŘJ. Je to klasik. <_<

Mám na prodej komplet zámky s centrálem a komfortkou,,, ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D je to polo s prehodenymi diodami. už sa mi robi novy štitok.

aby som včerajšok popisal..

prišiel som o siedmej za chalanom..

to su budiky z pola? hej hovorim. to som ešte nerobil.. začali sme.

mal som ju ešte zablokovanu lebo som badal s pinom a museli sme čakať 10min.

potom vyčital pin, ale čo to? nedala sa sparovať s RJ motoru. vypli sme zapli a nič..chyba pri parovabni alebo take niečo, tak že čo budeme robiť?

vyčital epromu z pola, uložil, vyčital z povodnych, uložil.

nahral eprom z povodnych do polo budikov a čuduj sa svete, všetko išlo aj maxik ale neukazoval dvere otvorene:-(((( nedalo sa to kodovanim spraviť, pretože tie moje budiky proste NEVEDIA tie dvere..ani kontrolka tempomatu nesvietila...

čo budeme robiť? tak sme nakopirovali povodnu eprom z pola do polo budikov, zasa chyby a kluč nešiel prisposobiť...des.

pribrali sme sa teda na jednu vec a to kopirovanie kodu karoserie a skz a pin z mojich do polackych...zapli nič:-( vyhlasilo to tam kde maš kilometre Error a konec:-) naspäť s povodnou eprom. potom sme nakopirovali z mojich od začiatku eprom po koniec tušim SKZ do pola a zapli......žiadne chybove hlašky že imo aktivny a tak, iba bolo treba nakodovať veci či tam mam a hotovo...odchadzal som o pol desiatej odneho...

mam aj tie epromy, keby ste niekto chceli dam priklad ako a čo treba skopčiť..

uf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem dakujem,

ano tempomat zhasne ked tempomat vypneš. pozeral som jak puk:-)

musi to isť cez CAN

inak včera ten chlapik som pozeral čo urobil? naštartoval s mojimy, pri bežiacom motore odpojil moje a napojil tie nove...sa mi panenky obracali:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...