Přejít na obsah

Nehody


Dakie

Doporučené příspěvky

dneska jedu takhle v noci z Prahy domů a jak jedu po východní spojce, tak koukám, co to je za stín na svodidlech. A on na nich parkoval Fanouš. Nevím jak to dokázal lol

Včera na D11 náklaďáku upalo zadní dvoukolo. Zrovna kulil asi 300m od náklaďáku jeho řidič ztracené kolečko zpět a druhé bylo opřené o svodidla asi 0,5-1km pře náklaďákem. To někdo schytat, tak byl pěknej masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak mně dneska na Čerňáku načadila jedna slepice. Na parkecu, já stál, ona najednou začala vycouvávat z místa a naráz jak když pustí spojku vystartovala jak raketa. P*ča k pohledání, ani rozjet se normálně neumí a sedá to za volant. Naštěstí netrefila plech, tak mám trochu odřený nárazník, ale odsral to světlomet, praskla packa co ho fixuje, takže to vypadá na novej světlomet. A to se ještě tvářila, že se nic nestalo.

Docela jsem byl překvapený, že to dopadlo jen takhle, protože rána to byla docela fest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ku*va, a už to nebude nebouraný :aggressive: Už taky od tý doby jen hledám chyby při každým zastavení, jezdím s vypnutým rádiem a poslouchám zlé zvuky. Na pohled tomu sice nic není, i oděrka je sotva znatelná, na dvou místech je to na nárazníku na podkladovou barvu a problém se světlometem jsem objevil až později, dá se s ním tak o 3-5mm pohybovat.

Tak už je tímto myslím rozhodnuto, že si ho pro sebe neodkoupím, i když inak je to faj auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze pojem "burane" pri aute nie je nieco taketo, burane je napriklad ked ti ho pekne od predu, z boku, zo zadu rozstreli, ze sa musi dost veci narovnavat :-) a nie toto, kde sa poskodili iba plastove vecicky :-D Hadam si len nezakladas na tom, mne sa stalo nieco podobne na parkovisku, zena cuvala z miesta vona such mi o blatnik, je troska zidena farba ale preliaceny neni, ale koli tomu ho mam titulovat ze je burane? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak, byl jsem pěkně nasranej, vynadal jsem jí, cosik o tom co leze za volant, když to neumí,... Jelikož to bylo jen trošku škráblý co se rozleští a na dvou místech odřený trochu na základovku, tak jsem přijal trest kterej si sama navrhla a dál jsem to neřešil. Šel jsem jen něco koupit a neměl jsem náladu v dešti někde čekat na dopravku kvůli blbině. Následně jsem pak večer zjistil, že je ulomená ta pacička na světlometu, to pořeším na příštím servisu na 100tkm, což bude zanedlouho. Normálně se to nehejbá, jen když se s tím kvedlá rukou, tak to chodí tak 3-5mm dopředu-dozadu z pravé strany světlometu. Samovolně se to nehýbe.

Každopádně už mám takovej blbej pocit z toho, že už to není super-čuper. Já vím, je to chujovina, ale mně to prostě vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

to je ta z Brna na Svitavy, že? Nj, tam se dá jrásně letět pokud není provoz, ale je jedno dobré pravidlo, že máš jet tak, aby jsi zabrzdil na vzdálenosti na kterou vidíš... Jak jsem četl tu diskusi pod článkem, tak to jsou tam taky ufo experti, co neumí ani větu bez chyby, ale chytrý jsou jak ředitel zeměkoule.

Myslím, že si leckdo neuvědomuje, že v těch mrazech co teď jsou solný posyp nefunguje a i když vypadá silnice suchá, tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...