Přejít na obsah

Nehody


Dakie

Doporučené příspěvky

tak z tyhle nehody mi neni moc dobre... doufam, ze se mi tohle nikdy nestane...

ODKAZ

Uz tady nekdo zazil vaznejsi nehodu na vlastni kuzi?

Zazil. Celny naraz, dvaja mrtvi- bol som priamy svedok nehody. Auto ktore islo v protismere narazlo celne v plnej rychlosti v aute ktore slo tesne za mnou (40m) Neprajem nikomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. a 3. se dá pochopit, ale ta 1. ? :help: hlavně mi netvrď, že v zatáčce při předjíždění dostal smyk lol

Oficiálně se plně nevěnoval řízení a nevzládl ve velký rychlosti (40Km/h) řízení

Popravdě byli v kabině dva. ON a ONA. Kdo z nich řídil netuším,ale vím kde měl jednu ruku a kam se díval.

Ps.:silnice to nebyla. kol5

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Včera v noci jsme u nás* společně s kolegy z Říčan a Benešova pořádali letecký den - vylosovaný účastník pak měl vyhlídkový let vrtulníkem. Akorát se nelosovalo klasicky kámen-nůžky-papír, ale použili jsme jenom nůžky.

Tak jezděte lidi opatrně, at příště nemusíme vystřihávat někoho z vás!

* 6. km E55 od sjezdu D1 Mirošovice.

Nehoda1.jpg

Nehoda2.jpg

Nehoda3.jpg

Jezdím tam každý den a kolikrát jen kroutím hlavou, jaká hovada se na našich silnicích pohybují. Asi 100 metrů od té včerejší nehody už je od loňského podzimu i jeden křížek.

Musím teda říct, že lepší bylo hasit chatu, čerpat vodu při povodních nebo tahat chlapa ze studny, než tohle.

BTW, ten řidič bílé dodávky* se asi dlouho neprojde po svých - po nárazu mu v kabině moc místa na nohy nezbylo.

* pravděpodobný viník - vjel do protisměru, škrtnul o Peugeot a sundal to BMW.

Editováno: , autor: salam01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v noci jsme u nás* společně s kolegy z Říčan a Benešova pořádali letecký den - vylosovaný účastník pak měl vyhlídkový let vrtulníkem. Akorát se nelosovalo klasicky kámen-nůžky-papír, ale použili jsme jenom nůžky.

Tak jezděte lidi opatrně, at příště nemusíme vystřihávat někoho z vás!

* 6. km E55 od sjezdu D1 Mirošovice.

Jezdím tam každý den a kolikrát jen kroutím hlavou, jaká hovada se na našich silnicích pohybují. Asi 100 metrů od té včerejší nehody už je od loňského podzimu i jeden křížek.

Musím teda říct, že lepší bylo hasit chatu, čerpat vodu při povodních nebo tahat chlapa ze studny, než tohle.

BTW, ten řidič bílé dodávky* se asi dlouho neprojde po svých - po nárazu mu v kabině moc místa na nohy nezbylo.

* pravděpodobný viník - vjel do protisměru, škrtnul o Peugeot a sundal to BMW.

je to síla, ale pro některé duté hlavy i kdyby jim to pouštěli v tv jako povinné sledování, to je jako kdyby hrách na zeď házel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
http://www.katastrofy.com/scripts/index.php?id_nad=10428

... Bratr znameho todle neprezil ...

Jezdete opatrne !

Zdar jsem primo z Celadne,ta zatacka je jedna z nejvetsich svinskych zatacek jakych znam,nejvic na hovno je,ze nejsou prvni co tam skoncili!:( Ale jedine jak se ti toto muze tam stat je vysoka rychlost!Nevypada,ale strasne vynasi!Nechapu proc tam nedaji svodidla!:(V tom aute byli brachove!:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem se taky stal svedkem vazne dopravni nehody,kdy mladej kluk 20 let s mondeem kombi vjel v plne rychlosti (cca 160 km/h) primo pod kamion,nebrzdil,proste tam strhnul volant,kamion byl vymrsten do prikopu,kde narazil jeste do stromu,z mondea se stala harmonika kratsi nez fabie ,ve kterem zustal ten kluk .... :mellow: byla to sila,stal jsem tam a bylo mi strasne.. pozdeji jsem se dovedel,ze spachal sebevrazdu :feve: takova nezodpovednost .......

Editováno: , autor: Sleep77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem se taky stal svedkem vazne dopravni nehody,kdy mladej kluk 20 let s mondeem kombi vjel v plne rychlosti (cca 160 km/h) primo pod kamion,nebrzdil,proste tam strhnul volant,kamion byl vymrsten do prikopu,kde narazil jeste do stromu,z mondea se stala harmonika kratsi nez fabie ,ve kterem zustal ten kluk .... :mellow: byla to sila,stal jsem tam a bylo mi strasne.. pozdeji jsem se dovedel,ze spachal sebevrazdu :feve: takova nezodpovednost .......

To je děs - takhle pachat sebevraždu - jako by to nemohl narvat do mostu nebo do stromu aby tim neohrozil nikoho kolem. Ale ne on si napali pod kamion, ktery mohl smest dalši lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem se taky stal svedkem vazne dopravni nehody,kdy mladej kluk 20 let s mondeem kombi vjel v plne rychlosti (cca 160 km/h) primo pod kamion,nebrzdil,proste tam strhnul volant,kamion byl vymrsten do prikopu,kde narazil jeste do stromu,z mondea se stala harmonika kratsi nez fabie ,ve kterem zustal ten kluk .... :mellow: byla to sila,stal jsem tam a bylo mi strasne.. pozdeji jsem se dovedel,ze spachal sebevrazdu :feve: takova nezodpovednost .......

Nechapu,urcite si mohl vybrat jiny zpusob,nez nekoho vzit sebou! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...