Přejít na obsah

Anketa - nevkusný tuning


MT4x4

Doporučené příspěvky

Ahoj,

většinou tady vídám super vychytávky...Zajímalo by mě, jaký doplněk považujete za tragédii a nikdy byste si ho na svou oktu nedali...Nemíním to tak, že bych nerespektoval rozdílný vkus - ten právě obohacuje dění okolo, jen mě to zajímá...Já jsem celkem hotovej z podobnejch "doplňků"... :disgust::ble

post-24-1143728155.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak hoši!! jedině musím souhlasit s oběma... naprosto hnusny jsou extrem narazbíky, hlinik křídla atd.. to křídlo je fajn do kempu-mužeš na něj věšet pradlo!! jinak preferuju decentní tuning-občas měně, znamená více.. nelíbí dr mi zavařování klik apod.. mam rad, když je vše hezky v laku, decentní křidýlko, hezký kolečka... no hlavně aby to bylo elegantní.na to si potrpím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak hoši!! jedině musím souhlasit s oběma... naprosto hnusny jsou extrem narazbíky, hlinik křídla atd.. to křídlo je fajn do kempu-mužeš na něj věšet pradlo!! jinak preferuju decentní tuning-občas měně, znamená více.. nelíbí dr mi zavařování klik apod.. mam rad, když je vše hezky v laku, decentní křidýlko, hezký kolečka... no hlavně aby to bylo elegantní.na to si potrpím!

jj!!!! Nejsem tedy sááám! Díky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě mi přijde uchilny jentak vzít kus plastu olakovanyho chrom barvou a přilepit to na kliku, když už chrom, tak tu kliku vindat a stříknout to tou chrom barvou, ale tohle jer dle mého názoru fušeřina... vubec všechen ten tuzing co vžichni kupujou v tescu, globusu atd mi příjde fakt hroznej, taková hliníková anténa-no krása, nebo ty barevny pitliky šaltpaky... mm ani náhodou!! nejlepší je ta gumová imitace plechovejch koberečků... :D:D:D:D:D no prostě někteří asi vědi o čem mluvim a někteří ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mně se líbí Octávečka taková, jak vyjede z linky. Prostě sériový vůz, sériová kola, sériová výbava. Max. když třeba někdo nemá RS, tak třeba styling tímto směrem, ale zase se v podstatě jedná o seriovku. Nelíbí se mi neony a jiné pouťové pí*oviny, kola s 10 cm límcem, megakřídla, zmiňované kliky, různé zamračování kapoty a jiná zvěrstva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na uvod si myslim, ze toto co je nadhozeno na debatu, urcite neni tuning...

Nevim co je strasnyho na klikach z pochromovaneho nerezu, 100% je to hezci, nez to pokurvit MOTIP nebo podobnym sprayem. V tech klikach bych chybu nevidel, spise kombinacen chrom. kliky a carbonovyho kalichu pod kliku, to je humus. Veskera kombinace chromu a carbonu je pekna prasarna. Me strasne bere, kdyz vidim, jak si nekdo na auto cpe veci typu R Style nebo jak to nazyvaji, ma to kazda benzinka a supermarket... To je velkej opruz. Uz to tu bylo ale tisikrat receno, ze mit kazdy stejny vkus, jak by to vypadalo? Je jasny 100 lidi, 99 chuti... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochromovany nerez??? je to obyčejnej kus plastu ostříkanyho do nějaky chrom barvy, to jsi ještě nikdy neviděl, jak to maj lidi odřeny od prstynku atd??...

Ja se nechci nijak hadat, ale mel by jsi navstivit http://www.milotec.net a podivat se do sekce Skoda Octavia - kliky a madla dveri a precist si to. Nejsem uplne pitomej a vim co jsem lepil... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochromovany nerez??? je to obyčejnej kus plastu ostříkanyho do nějaky chrom barvy, to jsi ještě nikdy neviděl, jak to maj lidi odřeny od prstynku atd??...

Ja se nechci nijak hadat, ale mel by jsi navstivit http://www.milotec.net a podivat se do sekce Skoda Octavia - kliky a madla dveri a precist si to. Nejsem uplne pitomej a vim co jsem lepil... ;)

To: Vilda panáčku napřed se kapku informuj než uvolníš průchod projevu o nevkusném plastu s chromem ty překryty klik jsou pochromovaný podstivý nerez, tak jak napsal Vilda, je fakt že to s těma dírama je trága, a ještě v kombinaci s tím "podkladem" s tím šíleným okrajem je to noční můra - ale proti gustu žádnej dyšputát. -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ souhlas s těma dírama to vypadá jako tuzer ale ty bez dír vypadají na octavii dobře. A od miloteku jsou z nerezu já jsem bohužel natrefil na imitaci z plastu a je to nahovno protože se to loupe. Jinak nejvetší obludnost je hliníkové křídlo a nebo modré podsvícení podvozku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry sorry! vim, že ty děrovany jsou plastovy a z toho jsem usoudil, že je to plastovy všechno, tak se omlouvam, za nějaky osočovaní, ale stejně se mi to nelibi! Ale ma pravdu borg-proti gustu žadny dyšputát....

Je to zajimave, ale ty derovane MILOTEC jsou vazne ABS. Zil jsem v tom, ze i ty jsou nerez. Nechapu, jak to muze byt za stejnou cenu :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, chlapy přidám taky názor. Já preferuji funkčnost. Ty kličky se mi celkem líbí v kombinaci děrovaný nachromovaný plast na černou kliku, myslím si, že vzlášť u tmavších barev je to detail, který je na první pohled jasně vidět. Zastal bych se Miloteku v tom, že co se týče kliček, tak mají solidní dílenské zpracování. Co je podle mého názoru nevkusné jsou samolepky v jakékoli podobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus.....no nic se memůže přeplácat myslet si to že koupim vše u Milotecu a nacpu to na káru a bude libová je nesmysl vše se musí opravdu decentně a z rozvahou.....

měl jsem mračítka od milotecu a nějak jsem je sundal a ted s odstupem času mě to přijde lepší věc názoru..... ;)

PS nálepky a podobně to přímo nesnášim....... :angry::D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus.....no nic se memůže přeplácat myslet si to že koupim vše u Milotecu a nacpu to na káru a bude libová je nesmysl vše se musí opravdu decentně a z rozvahou.....

měl jsem mračítka od milotecu a nějak jsem je sundal a ted s odstupem času mě to přijde lepší věc názoru..... ;)

PS nálepky a podobně to přímo nesnášim....... :angry::D:D

ani nálepka OC :angry::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus.....no nic se memůže přeplácat myslet si to že koupim vše u Milotecu a nacpu to na káru a bude libová je nesmysl vše se musí opravdu decentně a z rozvahou.....

měl jsem mračítka od milotecu a nějak jsem je sundal a ted s odstupem času mě to přijde lepší věc názoru..... ;)

PS nálepky a podobně to přímo nesnášim....... :angry::D:D

nejdriv jsem je chtel ale pak jsem si rek ze na to auto nebudu nic lepit a budu si jen hrat s origo vecma a nese to sve ovoce si myslim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory...znovu zdůrazňuju toleranci ke vkusu jiných! B)

Co mi kolikrát přijde "divný" (čistě jen myšlenkově) je že tuning je některýma lidma pojat POUZE ve snaze se odlišit (dát na káru něco jiného, než tam sériově je) a vlastně skoro bez ohledu na to, jestli to vypadá líp nebo ne...(vlastně všechny ty doplňky, který jmenujete - kliky, barevný řadičky, nápisy "turbo"na 120tkách, vlastně možná i RS znak vpředu na masce na Octě s bubnovýma brzdama, strašný křídla, který ty 1.6ky slušně zpomalí a zvýší spotřebu...). Kolikrát mi to přijde, že buď z nedostatku dostupných tuning doplňků nebo peněz lidi slevují z dobrého (i vlastního) vkusu a "berou to co je" jen aby tam něco už už rychle bylo. Já to mám tak, že auto lehce "doladím" - pokud auto udělalo v sérii krok nějakým směrem, opravdu lehoučkým tuningem udělám malý druhý krok stejným směrem. Třeba na svou Oc 4X4 dám 16" kola, která mají lehký allroad nádech. Ale mít naturel na RS a tedy mít ho, opravdu mě nenapadá, čím bych opticky moc povedený auto vylepšil - asi ničím.

mějte super den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...