Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

Pokuď bych mohl mluvit za sebe, tak za 270.000 CZK pouze r. 2003??? To bude letos už 5 roků staré auto a to je dost (!)

Navíc: kolik za 5 roků má "oficiálně" najeto? Na tachometru pravdivých alespoň 150.000 km? To už je dost..

Pokuď to bude méně, tak bude asi na 98% stočený tachometr..

Každopádně já sám bych po svých zkušenostech šel jinou cestou: co nejmladší auto, klidně i s minimální výbavou..

To je jen můj názor a budu chápat, když někdo nebude souhlasit :palec2:

důvod editace: aha, uklouzlo mi, že píšeš 126.000 km. Tak to bude pravděpodobně stočené.. kol103

sakra mam 2003 , najeto 100 tisíc ,jsem první majitel a jak to tady čtu tak na 98 % už mam stočený km .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak volal jsem tam, majitel nebyla firma ale nějaká ženská, takže to je plus. Jen mě zarazilo a nevím co si o tom mám myslet bylo, že když jsem se ptal jestli to bylo bourané, tak ten prodejce mi řekl že určitě někde bylo. A když jsem se na to zeptal kde, tak on mi na to řekl že neví a že nechce říct třeba pravej předek a já bych pak zjistil levej zadek, nebo něco v tom smyslu.. Trošku divný ne? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak volal jsem tam, majitel nebyla firma ale nějaká ženská, takže to je plus. Jen mě zarazilo a nevím co si o tom mám myslet bylo, že když jsem se ptal jestli to bylo bourané, tak ten prodejce mi řekl že určitě někde bylo. A když jsem se na to zeptal kde, tak on mi na to řekl že neví a že nechce říct třeba pravej předek a já bych pak zjistil levej zadek, nebo něco v tom smyslu.. Trošku divný ne? :blink:

Jdi od toho bude to nějaká levárna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jedná se o tuhle oktávku.. (to jsem mohl taky dát už na začátku co? :) )

Tak mě napadá, není někdo z práglu, že by se mi na to juknul jestli se o to mám ještě zajímat anebo hledat jinde? Já jsem totiž furt na Slovinsku a do čech se podívám jednou za 14 dní... :(

Editováno: , autor: pre.vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na taxíka bych spíš doporučoval 1,9 81kW to PD96kW trošku víc papá, ve 4x4 se 96kW PD dělalo jen v řádu kusů pro fabriku, co šlo na silnice je PD 74kW. 4x4 bych na běžného taxíka nedoporučoval, pokud nejezdíš často do hor, přecijenom to papá min 1l víc a na těch km u taxíku je to pak hodně znát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na taxíka bych spíš doporučoval 1,9 81kW to PD96kW trošku víc papá, ve 4x4 se 96kW PD dělalo jen v řádu kusů pro fabriku, co šlo na silnice je PD 74kW. 4x4 bych na běžného taxíka nedoporučoval, pokud nejezdíš často do hor, přecijenom to papá min 1l víc a na těch km u taxíku je to pak hodně znát

Co se tyce toho litriku navic u 96kw to uz me nezabije. Chci aby to jelo, kdyz budu potrebovat! Teda aspon doufam litriku. Procital jsme diskuzi na tema spotreba a rekl bych, ze je to plus minus litr.. A navic mam levnejsi naftu, takze to uz me nezabije. Pokud se 4x4 "nedelalo" v 96kw, tak to nepripada v uvahu.. :-).. Predpokladam, že u 96kw je rozdil i v cenach za dily, ale kazda sranda neco stoji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce toho litriku navic u 96kw to uz me nezabije. Chci aby to jelo, kdyz budu potrebovat! Teda aspon doufam litriku. Procital jsme diskuzi na tema spotreba a rekl bych, ze je to plus minus litr.. A navic mam levnejsi naftu, takze to uz me nezabije. Pokud se 4x4 "nedelalo" v 96kw, tak to nepripada v uvahu.. :-).. Predpokladam, že u 96kw je rozdil i v cenach za dily, ale kazda sranda neco stoji..

96 je shodná s 74, je tam jiné turbo a RJ + nějaký kravinky, s dílama neni celkem problem, tyhle motory se dávají do OI od MR 02, pak do Superba a do Fabie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim si ze je to dobry kup takovych oktavek jezdi malo,a kazde auto starsi3let je strikane tady to vypada na predek protoze naraznik nema ostrikovace a ma je met jestli je to dobre spraveny tak do toho bez je to krasavec,a hlavne je koupeny tady v cr a po prvnim to je exkluzivita za se kterou si klidne vzdycky rad priplatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra mam 2003 , najeto 100 tisíc ,jsem první majitel a jak to tady čtu tak na 98 % už mam stočený km .

Culdo, ono to bylo myšleno trochu jinak:

ty 2 procenta jsi právě ty a tobě podobní. Když totiž dáš to tvé auto poté do bazaru, bazárník ještě rád ubere 50.000 km dolů

a bude tvrdit, že jsi starý děda, co s tím jezdil maximálně na chalupu pro jablka..

Rozumíme si? Chcu tím říci, že každý (98%) prodejce tachometr prodávaného vozu rád stočí, protože auto s nalítanými 250.000 km je tak max do 50.000 CZK.. A každý chce přeci prodat co nejdráž a zisk mít nejvyšší, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schodna je, ale nejede tak jako 96... 81 jsme uz parkrat ridil a je to fajn, ale 96 je proste super.. Me jde o to, aby mi tady nikdo nerekl "ne to nedelej, spotreba mnohem vetsi, mnohem drazsí udrzba atd"

Jen ty provozní náklady jsou malinko větší PD-čko chce kvalitní olej +kvalitní naftu!!!!!!! ,ale to jsem ti asi neřekl žádnou novinku :) PD-čko se nemá nechávat klapat když je studené

jsou tam horší mazací schopnosti ale jinak je to dobrej motor(když dostane co má) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim si ze je to dobry kup takovych oktavek jezdi malo,a kazde auto starsi3let je strikane tady to vypada na predek protoze naraznik nema ostrikovace a ma je met jestli je to dobre spraveny tak do toho bez je to krasavec,a hlavne je koupeny tady v cr a po prvnim to je exkluzivita za se kterou si klidne vzdycky rad priplatim

To je fakt, že jsem si toho nevšimnul že to nemá ostřikovače.. To znamená, že ty xenony tam jsou dodělávané co? Nebude s tím potom problém na STK? Protože jestli se nepletu, tak každé auto co má xenony v základu má rovnou i ostřikovače světlometů v základu. Není to tak??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně teď už chci bejt opatrnej a to že to vypadá hezky a člověk na první pohled nic nenajde mě už nedojímá. Třeba ta moje audina mě za ten rok co ji mám stála už cca 100tis. Teď je sice skoro jako nová (teda až na to že mě ještě čeká servopumpa za sedmičku..), ale těch peněz je člověku docela líto. Tak bych nerad koupil dallší kasičku na peníze... Proto opravdu, kdyby tu byl někdo z práglu, kdo tomu rozumí a měl by čas - mohl by se mi na ní juknout? Klidně dám třeba litra nebo kolik by chtěl, jen abych věděl jestli jo nebo ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...