Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

To znamená že všechny co maj navigačku, tak mají MaxiDOT? Protože zrovna tahle, co jsem se na ni jel podívat měla navi, ale měla jen ten poloviční Maxi..

A to by mě ještě zajímalo jak je to s tím CAN-Busem.. Protože u tamté diagnostika tvrdila že can-bus nemá.. Tak nevím..

velky MaxiDOT by mel byt u navi vzdy. jestli tam neni, tak ta navi je tam asi dodatecne - navadeni probiha i na tom maxiku :-)

radeji pokazde proverit tovarni vybavu touhle vecickou

s tim canem taky nevim presnou souvislost... vic asi neporadim

Editováno: , autor: ph007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

varianta s malým bodovým displejem pro CAN-Busové motory (výbava: aut. převodovka nebo L&K či akční modely)

varianta s velkým bodovým displejem (MaxiDOT) pro CAN-Busové motory (výbava: navigace GPS)

asi jen s navigačkou :-(

No bylo i spousta akcnich modelu treba Bussines Creation apd kde byl maxik, jinak se dal myslim priplatit za 5t...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně bych ještě doplnil, že 74kW má sice 6kvalt, ale krátkou převodovku (šestka jen o malinko delší než normální pětka, skoro to není znát). Na 74kW stačí pětikvalt, při jízdě to vyjde nastejno a nemusíš jak blbec řadit. U 96kW to je v pohodě, tam je šestka opravdu šestka a je dlouhá, doporučuju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně bych ještě doplnil, že 74kW má sice 6kvalt, ale krátkou převodovku (šestka jen o malinko delší než normální pětka, skoro to není znát). Na 74kW stačí pětikvalt, při jízdě to vyjde nastejno a nemusíš jak blbec řadit. U 96kW to je v pohodě, tam je šestka opravdu šestka a je dlouhá, doporučuju....

74kw je u ctyrkolky a nejde tam o dlouhou sestku ta je opravdu skoro stejna jak 5ka 81kw,tam de o 1ku ktera slouzi hlavne pro pomaly prujezd terenem to jenom pro doplneni :palec2: jinak jednicku skoro nepouzivam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se zhruba pred rokem rozhodoval uplne stejne - shanel jsem Octu z roku 99-00 a bud 1.6 nebo 1.9tdi. Nakonec jsem vybral 1.6 74kw dovezenou z NDR :) a jsem nadmiru spokojen. Vsechno slape, vpodstate bez udrzby a dlouhodobou spotrebu mam 6.2. i kdyz je fakt, ze jezdim pomalu a s hodne lehkou nohou. Kdybych se neomezoval tak by to zralo tak 7.5. Za ten rok jsem najel 12tkm a auto mi stoji venku na mraze, takze jsem rad, ze jsem nesel do starsiho diesela. Takze jednim slovem - spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite bych jeste po koupi nechal zkontrolovat kolik je nakodovano klicku a pripadne odmazat ty klicky ktery nemas.

Jinak jak pise camron... jinak by se jeste mohli nechat zkontrolovat brzdove desticky a kotouce... kosti, čepy a silentbloky...

Jinak doporucuju koupit uz faceliftovou oktu... v tyhle vybave a slusnym stavu bych videl cenu na tech cca 200 tisic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau když si pořídíš předface tak počítej s cenou od 170 do 200 tis, když budeš schánět facelift tak 190-220

jinak doporučuju tipcars.cz nebo annonce.cz ;)

jj asi tak a určitě kup facelift - já mám 7/2000 poslední měsíc, ve kterém se dělal předfacelift - no a ted už šetřím na předělávku na facelift ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už tu řešíte boční ochranné lišty, máte někdo zkušenosti s jejich lakováním? někde jsem četl, že je to mastná guma a tudíž by se to po laku mohloo loupat.. jaké máte zkušenosti s lakem??

dneska jsem je zblízka zkoumal a jsou takový vroubkatý, drsnější, ale myslim, že by na tom lak mohl držet... spousta lidí to má v laku, tak nevim no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už tu řešíte boční ochranné lišty, máte někdo zkušenosti s jejich lakováním? někde jsem četl, že je to mastná guma a tudíž by se to po laku mohloo loupat.. jaké máte zkušenosti s lakem??

dneska jsem je zblízka zkoumal a jsou takový vroubkatý, drsnější, ale myslim, že by na tom lak mohl držet... spousta lidí to má v laku, tak nevim no..

Ja som nad tym rozmyslal tiez,ale videl som par fabii s obuchanymi ochrannymi listami,tak neviem ci vobec do toho lakovania ist.Predsa len to sluzi prave na zachytavanie tychto uderov a prelakovavat kazdu chvilu sa to neoplati.btw,skus tu listu trosku prebehnut smirglom,mozno bude lak lepsie drzat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me kamos,kterej je automechanik nabizi jeho ocvtavku v kombiku / 96kw / ma ji pravidelne servisovanou v plne palbe. Tak si ji asi vezmu. Uz se tesim az se stanu vasim clenem :palec2:

no rekl bych kluci ze zalezi aj toho kolik maju tie okty nalitano.. muze mat 50t a muze mat 250t co je rozdil takze aj od toho sa odvija cena.. vybava a vsechno.. takze kldine muze zacat ako na 150t a koncit ku 300t CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rekl bych kluci ze zalezi aj toho kolik maju tie okty nalitano.. muze mat 50t a muze mat 250t co je rozdil takze aj od toho sa odvija cena.. vybava a vsechno.. takze kldine muze zacat ako na 150t a koncit ku 300t CZ

Spíš hledět v jakém je celkovém stavu-opotřebení pedálů-volantu-prosezené sedačky.Kolik má nalítáno to podle počitadla nezjistíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš hledět v jakém je celkovém stavu-opotřebení pedálů-volantu-prosezené sedačky.Kolik má nalítáno to podle počitadla nezjistíš.

Presne tak. Koupis auto ktery ma 110 000 km a pak zjistis ze ma o mnoho vic... vlastni zkusenost :D Jak pise pet koukat hlavne na to v jakym je auto stavu celkove na nalitany km se v dnesni dobe neda spolehat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Koupis auto ktery ma 110 000 km a pak zjistis ze ma o mnoho vic... vlastni zkusenost :D Jak pise pet koukat hlavne na to v jakym je auto stavu celkove na nalitany km se v dnesni dobe neda spolehat.

Tady je právě vidět rozdíl ceny auto které stojí 160 000jkč toho bude mít určitě víc za sebou než auto které bude stát 220 000kč je to hodně individuelní chce to někoho sebou kdo se v tom trochu orientuje takže při nákupu bacha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, šelbych určitě do faceliftu!!

Taky teď čuchám po nějakým kombajnu a je to šílený něco sehnat aby to nebylo na kaši!!! :(

Takže kdyby někdo věděl o nějakým kombajnu 81KW od r.v.2001 a cenou tak do 220000 a hlavně slušným stavu tak dejte vědět!!! :palec2:

Editováno: , autor: KOKYN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám možnost koupit Octavii 1.9TDi 66 kW od známé výbava je následující:první majitel, servisní knížka (+ kompletní historie oprav), posilovač řízení, palubní počítač, elektrické ovládání oken a zp. zrcátek, výškově nastavitelný volant, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, centrální zamykání, zámek zpátečky, imobilizér, rádio na MC, dálniční známka na rok 2008, hands-free s redukcí pro Nokia 6230, vynikající průměrná kombinovaná spotřeba i pod 5l/100km. Najeto to má 220 000km.

1274860skodaoctavia19tdox6.th.jpg

1) tak nevím jestli do toho mám jít nebo ne cena by byla 117 000Kč je to rok výroby 1999

2)na co si dát při případné koupi pozor.

Děkuji za odpovědi

Editováno: , autor: Haja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslím že cena dobrá a jestli je dobře servisovaná tak motoru nic neni.Stejný rok z bazaru Štěpánek Auto:

(skoro všechny auta tam mají kolem 130 tis.)To je náhodička.

Škoda Octavia 1.9 TDi Nabídka č. 69507

Druh: osobní vůz

Rok: 1999

Tachometr: 133365

Objem: 1.9

Palivo: Nafta

STK: 09/2009

Karoserie: hatchback/5

Výkon: 66kW

Barva: tmavě modrá metalíza

Počet míst: 5

Cena: 159.000,-

Poznámka: Leasing možný, úvěr již od 0% akontace. Země původu D.

Výbava: airbag řidiče, centrální zamykání, palubní počítač, el. okna, el. zrcátka, mlhovky, posilovač řízení, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, nastavitelný volant, imobilizér, venkovní teploměr, dělená zadní sedadla, příprava pro rádio, senzor opotřebení brzdových destiček, otáčkoměr, tónovaná skla, manuální převodovka

post-2945-1206480174_thumb.jpg

Editováno: , autor: ritchie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...