Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

ahoj všichni, co se týká sexu ve fabce, tak mám vyzkoušeno a jde to parádně. ;) Pokud to děláte vzadu, může se holka pěkně držet opěrek hlavy a jde to, jako po másle. To má pak člověk větší sílů na lumpačiny B) Takže můžu jen doporučit. Samo, že se to dá i zezadu, když se protáhnete mezi předníma sedadlama a zase se můžete držet opěrek, ovšem teď těch předních a taky to funguje. Jojo, fábie. Tak se tu mějte a trénujte, začína jaro ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všichni, co se týká sexu ve fabce, tak mám vyzkoušeno a jde to parádně. ;) Pokud to děláte vzadu, může se holka pěkně držet opěrek hlavy a jde to, jako po másle. To má pak člověk větší sílů na lumpačiny B) Takže můžu jen doporučit. Samo, že se to dá i zezadu, když se protáhnete mezi předníma sedadlama a zase se můžete držet opěrek, ovšem teď těch předních a taky to funguje. Jojo, fábie. Tak se tu mějte a trénujte, začína jaro ;);)

Ale musíš mít malý model, prt. já sám když si sednu na zadní sedačku, tak se tam vzpřímený nevejdu <_< Ale jednou jsem to zkoušel jak píšeš a nebyl to takovej horor :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všichni, co se týká sexu ve fabce, tak mám vyzkoušeno a jde to parádně. ;) Pokud to děláte vzadu, může se holka pěkně držet opěrek hlavy a jde to, jako po másle. To má pak člověk větší sílů na lumpačiny  B)  Takže můžu jen doporučit. Samo, že se to dá i zezadu, když se protáhnete mezi předníma sedadlama a zase se můžete držet opěrek, ovšem teď těch předních a taky to funguje. Jojo, fábie. Tak se tu mějte a trénujte, začína jaro  ;)  ;)

Ale musíš mít malý model, prt. já sám když si sednu na zadní sedačku, tak se tam vzpřímený nevejdu <_< Ale jednou jsem to zkoušel jak píšeš a nebyl to takovej horor :t

no tak vidíš ;) , žádnej horor, to je taky dobrý hodnocení :rolleyes: jinak, těžko se to vysvětluje, musí se to zkusit kol7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec tak koukám je to tady nějaké divoké :D

Můžu potvrdit že ve F I se dá solidně zablbnout vzadu :t přední sedačky úplně vpřed a je to paráda a díky klimě se pak docela dobře odmlží i skla :D já 182cm,partnerka 175cm :D (jen tak uvádím naši výšku) ale kdybych měl 2metry taky by se to nějak dalo :Dkdyž musíš tak musíš....... tak se mějte čau -_-

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec tak koukám je to tady nějaké divoké :D

Můžu potvrdit že ve F I se dá solidně zablbnout vzadu :t přední sedačky úplně vpřed a je to paráda a díky klimě se pak docela dobře odmlží i skla :D já 182cm,partnerka 175cm :D (jen tak uvádím naši výšku) ale kdybych měl 2metry taky by se to nějak dalo :Dkdyž musíš tak musíš....... tak se mějte čau -_-

přesně, jak říkáš, když se chce, všechno jde :rolleyes: a my, holky, co bysme pro vás neudělaly, se prostě vejdem všude ;)

NOTA: malýho nacpeš všude B)B)B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec tak koukám je to tady nějaké divoké :D

Můžu potvrdit že ve F I se dá solidně zablbnout vzadu :t  přední sedačky úplně vpřed a je to paráda a díky klimě se pak docela dobře odmlží i skla :D  já 182cm,partnerka 175cm :D (jen tak uvádím naši výšku) ale kdybych měl 2metry taky by se to nějak dalo :Dkdyž musíš tak musíš.......  tak se mějte čau -_-

přesně, jak říkáš, když se chce, všechno jde :rolleyes: a my, holky, co bysme pro vás neudělaly, se prostě vejdem všude ;)

NOTA: malýho nacpeš všude B)B)B)

Ahoj nikoho snad neurazím ani se o to nepokouším....ale i holky zajímají auta?to koukám jsi asi první :D kterou znám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec tak koukám je to tady nějaké divoké :D

Můžu potvrdit že ve F I se dá solidně zablbnout vzadu :t  přední sedačky úplně vpřed a je to paráda a díky klimě se pak docela dobře odmlží i skla :D  já 182cm,partnerka 175cm :D (jen tak uvádím naši výšku) ale kdybych měl 2metry taky by se to nějak dalo :Dkdyž musíš tak musíš.......  tak se mějte čau -_-

přesně, jak říkáš, když se chce, všechno jde :rolleyes: a my, holky, co bysme pro vás neudělaly, se prostě vejdem všude ;)

NOTA: malýho nacpeš všude B)B)B)

Ahoj nikoho snad neurazím ani se o to nepokouším....ale i holky zajímají auta?to koukám jsi asi první :D kterou znám

ahoj, neurazíš ;) co se týká aut, tak ráda řídím. Když se naštvu, nebo si potřebuju vyčistit hlavu, tak sbalim klíče, tu mojí šmudlinu a vyrazim, kamkoliv, prostě jen tak. Co se týká tuningu, tak takový ty "opičárny" nesnášim, bohužel, se mi moc nelíbí ani to, co mám na autě já, jenže takhle už mi jí přivezli a pomalu si zvykám :unsure: Mám ráda velký rodinný auta, líběj se mi třeba: alhambra, zafira, note, scenic, mže bejt i 307sw, prostě ty větší. Co nemusim jsou prdítka typu: K, 206, C1,2 atd. Jinak když kolem mě profrčí pěkně udělaný jakýkoliv auto, tak se samozřejmně taky otočím B) prostě a jasně, auta se mi líběj a i když to žere prachy, je to svým způsobem vášeň, koníče, nevím, ale není měsíc, abych zapomněla tý svojí berunce něco pořídit :p Tak to je snad všechno, čím bych se mohla obhájit a snad nejsem na palici, když jsem "jen" ženská za volantem B)B)B) paaaaaaaaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...