Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

Na budku nedostaneš, len keby si bola nižšej postavy, hodila by si sa k Bemovi :smich:  :smich:

pozor pozor draku, ja se nechci k nikomu hodit, ja jsem jaaaaaaaaa B)

jinak uz jsme se tady dohodli, ze na vysce ani na VELIKOSTI nezalezi, proste,kdo si chce uzit v aute, muze a ma to zkusit. A kdyz priroda zaveli, je jedno, jestli mam dva metry, nebo ne B) hlavne musi chlapecek pekne vonet a bejt vymydlenej a .......... tak vubec ;) takze nam radsi rekni, co ty a sex v aute???? hm? B)

Editováno: , autor: drncice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jednoznačne na zadných lebo lakťovka trochu zavadzá, ale aj pri mojej výške som nemal problém, už som to tu písal, asi si nečítala celé hihi -_--_-

ty, hihi ;)

Jejda po dlhšej dobe som zabrowzdal sem a skoro som spadol zo stoličky keď som videl Tvoj avatar

že to nie si ty??? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznačne na zadných lebo lakťovka trochu zavadzá, ale aj pri mojej výške som nemal problém, už som to tu písal, asi si nečítala celé hihi -_--_-

ty, hihi ;)

Jejda po dlhšej dobe som zabrowzdal sem a skoro som spadol zo stoličky keď som videl Tvoj avatar

že to nie si ty??? :)

ne, to přece nemůže být Škopková :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznačne na zadných lebo lakťovka trochu zavadzá, ale aj pri mojej výške som nemal problém, už som to tu písal, asi si nečítala celé hihi -_--_-

ty, hihi ;)

Jejda po dlhšej dobe som zabrowzdal sem a skoro som spadol zo stoličky keď som videl Tvoj avatar

že to nie si ty??? :)

ne, to přece nemůže být Škopková :D

ahoooooooooooj, sexaři ,), bohuzel, uz je to tak, jsem ji tak strasne podobna, ze ani nemelo cenu fotit me kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznačne na zadných lebo lakťovka trochu zavadzá, ale aj pri mojej výške som nemal problém, už som to tu písal, asi si nečítala celé hihi -_--_-

ty, hihi ;)

Jejda po dlhšej dobe som zabrowzdal sem a skoro som spadol zo stoličky keď som videl Tvoj avatar

že to nie si ty??? :)

ne, to přece nemůže být Škopková :D

ahoooooooooooj, sexaři ,), bohuzel, uz je to tak, jsem ji tak strasne podobna, ze ani nemelo cenu fotit me kol5

a jseš i taková od "huby" kol113:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až mi to rada Fabia clubu dovolí, můžu jsem dát to srovnání Fabia vs. Okinka :p:p:p

ne, protože jsou tu i tací, že je ženský nezajímají - májí hodně práce

fakt je to tou prací??? :p ----------------------------------hele čéče kdy se můžu teda stavit, až budeš mít čas tak mi napiš SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...