Přejít na obsah

Těsnění motorového prostoru


pigo

Doporučené příspěvky

Chlapi a ještě jeden zlepšovák.

Kámoš koupil O Face před zimou a pořád si stěžoval,že má v motoru plno sněhu,když jede dál.A teď v letě zase spoustu sraček při jízdě v dešti.

Tak jsem skáknul do servisu a za pade koupil kousek "pireli" do dveří.Po letošním prvním sněhu a břečkách nemám v prostoru motoru ani kapku bordelu. (jsem trošku "ujetej" na čistotu motoru)

Nechápu jak je to možný,v předešlý Oktě jsem neměl žádný podobný problémy.

Žebro tam ve fabryce udělali,ale gumu nedali.V Golfu V jí mám z výroby zespodu na kapotě a funguje to taky perfekt.Tak jsem vám to vyblejsknul.

post-8247-1256058341_thumb.jpgpost-8247-1256058355_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos v březnu jsem si utěsnil motorový prostor podobně, o způsobu a použitém těsnění jsem se dočetl na tomto fóru, byly u toho i fotky, ale dnes to téma ani za nic nemohu najít. Použil jsem těsnění zadních dveří - objednávací číslo 1Z0823723 A (199 Kč s DPH).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos v březnu jsem si utěsnil motorový prostor podobně, o způsobu a použitém těsnění jsem se dočetl na tomto fóru, byly u toho i fotky, ale dnes to téma ani za nic nemohu najít. Použil jsem těsnění zadních dveří - objednávací číslo 1Z0823723 A (199 Kč s DPH).

Joo už jsem na to přišel,že jste to tady řešili. ;)

Kámoš to měl v krámu v metráži,tak to bylo za pade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Také mne zaujal tento zlepšovák. Nejprve jsem tam dal gumu ze dveří (z vrakoviště), toto řešení se mi ale nezdálo jako ideální, takže nakonec jsem tam dal stejné gumové těsnění jako je na protější straně motorového prostoru (vedle stěračů) a výsledek mi přijde optimální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...