Přejít na obsah

Výfuk


Wertheim

Doporučené příspěvky

2ludevik: hodne to zjednodusujes. cely vyfuk se totiz dela take a je to vcetne svodu, vymeny katu, stredniho tlumice, zadniho tlumice a koncovky.

ja mel na felde take jen koncovku, ale vysledek nijaky a navic je tam vyfuk hodne zkrouceny, takze vysledek zadny ( snad jen opticky ). od te doby tam mam zadni tlumic spolecne s koncovkou ( tak, jak tu nekdo psal - decentni ) a vysledek naprosto uzasny zvuk. takze v dobe vymeny stavajiciho vyfuku na fabce tam pujde taky cely zadni tlumic i s koncovkou.

proc se to tak dela je hlavne to, ze v original zadnim tlumici je hromada komurek ( tedy pokud uz to neni prorezle ) a vyfukove plyny se tam nejen ochladi, ale hlavne hodne zbrzdi. pak uz neni o cem, aby na konci byl nejaky zvuk. sportak tam ma tlumeni v podobe skelne vaty, kde se ochladi a jinak je to prima roura o urcitem prumeru. takze dojde k zabrzdeni, ochlazeni, ale fici to primo ven urcitou rychlosti. proto se take delaji vyfuky na konkretni typy/objemy motoru ( dle rychlosti vyfukovych plynu a prumeru trubky pak muzes dosahnout urciteho zvuku ).

popsal jsem to jen tak od oka, tak me nekamenujte za nepresnosti ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt,ze jsi to trochu pomotal.. ;) Mame to s Lugem tak nejak stejne.Presne jak to napsal.

Ja mam jediny rozdil v tom,ze ja nemusel nic navarovat.Tenhle tlumic byl primo na Fabuli,takze jsem sundal cely posledi origo dil a misto nej tam dal tenhle ladenej... ;)

2 Milos:Nerekl bych,ze budes mit nejake velke problemy.Napriklad Laityng dela tlumice do objemu 1,4l a nad 1,4l...Pocitam,ze i spousta jinejch fitrem bude delat takovy varianty taky,nebo primo pro dane modely..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt,ze jsi to trochu pomotal.. ;) Mame to s Lugem tak nejak stejne.Presne jak to napsal.

Ja mam jediny rozdil v tom,ze ja nemusel nic navarovat.Tenhle tlumic byl primo na Fabuli,takze jsem sundal cely posledi origo dil a misto nej tam dal tenhle ladenej... ;)

2 Milos:Nerekl bych,ze budes mit nejake velke problemy.Napriklad Laityng dela tlumice do objemu 1,4l a nad 1,4l...Pocitam,ze i spousta jinejch fitrem bude delat takovy varianty taky,nebo primo pro dane modely..

Přesně něco takovýhleho bych chtěl...vejfuk na míru....jsem viděl nějaký inzeráty od Laytingu a Remusu, že dělaji nějakýk vejfuky na míru na fabie...pouze snadná výněna za ten originální tlumuč...přesně to bych chtěl, ale bohužel jsem na nic takový zatím nikde nanarazil na netu... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt,ze jsi to trochu pomotal.. ;)  Mame to s Lugem tak nejak stejne.Presne jak to napsal.

Ja mam jediny rozdil v tom,ze ja nemusel nic navarovat.Tenhle tlumic byl primo na Fabuli,takze jsem sundal cely posledi origo dil a misto nej tam dal tenhle ladenej...  ;)

2 Milos:Nerekl bych,ze budes mit nejake velke problemy.Napriklad Laityng dela tlumice do objemu 1,4l a nad 1,4l...Pocitam,ze i spousta jinejch fitrem bude delat takovy varianty taky,nebo primo pro dane modely..

Přesně něco takovýhleho bych chtěl...vejfuk na míru....jsem viděl nějaký inzeráty od Laytingu a Remusu, že dělaji nějakýk vejfuky na míru na fabie...pouze snadná výněna za ten originální tlumuč...přesně to bych chtěl, ale bohužel jsem na nic takový zatím nikde nanarazil na netu... :o

Ja koukal na netu na www.rumus.at. Tam jsou nejake vyfuky na Fabie...Pak moznost zkusit hledat u nejakejch nemeckejch firem,ktere by mohly mit vyfuky pro tenhle motor,nebo zkus treba tu Soietu... (www.soieta-tech.cz) Nebo tam zavolat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...