Přejít na obsah

Výfuk


Wertheim

Doporučené příspěvky

miISHA.

bajdik1 psal, komplet za 5040 Kč i s montáží a má vejfuk do 1400ccm, čili cena kolem těch cca 3500Kč za výfuk, takže montáž nějakých 1500kč se vším všudy.Je to pouze má dedukce ;)

uz jsem si vzpomnel,je to tak,ze sice vyfuk,ktery maji nastrankach je za 3400 Kc,ale je to univerzal,ten co tam ma ja je primo delany na fabinu .. myslim tim to uchyceni atd .. a ten me stal 4800 Kc .. za praci chteli pouze 200 Kc .. coz je luxus,byla to prace asi na 2 az 3 hodinky .. odrizl stary a nasadil na nej novy,pak uz se jen ladilo a ladila by to bylo pekne .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Misane .. delali mi to v tom Laityngu,by jsem u toho,mel na to takovou malou brusku s malinkatym kotouckem,slo to jak kdyz rezes do masla .. a pak to zabrousil do hladka,ten rez neni vubec videt ..

A u Laityngu kde přímo? někde v Praze jo?

jak jiz jsem psal,jsem z Pardubic a nejblize jsem to mel do Chlumce nad Cidlinou .. velice ochotni .. ale pobocky maji po cele republice .. Lugo je z Brna a ten si je take nemuze vynachvalit .. ale on jiste prida slovo do pranice .. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mISHA.

bajdik1 psal, komplet za 5040 Kč i s montáží a má vejfuk do 1400ccm, čili cena kolem těch cca 3500Kč za výfuk, takže montáž nějakých 1500kč se vším všudy.Je to pouze má dedukce  ;)

juj. jsem slepejs ;)

2bajdik: diky za info.

Misane,neni zac,pristi tyden mam ranni tak muzeme udelat minisrazik nekde u benzinky .. ;) co ty na to .. ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar :) Tak je to přesně jak říká Bajdík -_-

Obecně si myslím,že Laityng dělá velice kvalitní vyfuky a například zastoupení v Brně firmou J+N je na urovni. Velice kvalitně odvedená práce.

Udělají poměrně vše co chcete. Ja jsem napřed zvolil koncovku jaká tam bude nejvíce sedět ( RS nárazník) a bude se mi nejvíce zamlouvat a pak jsme řešili samotný tlumič..protože jsem jim pořád kladl na srdce,že chci decent ( za což jsem rád :) ) tak byl nakonec zvolen výfuk s takovými přepážky který zvládne až 1600ccm... :) Takže na 1400cmm to dělá přesně mnou požadovaný decentní zvuk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a abych nezapomněl...když jsem tam vybíral ten vejfuk, tak jsem si všiml takového letáku.. : S55 turbo system. Je to taková roura, která prý:

Zvyšuje výkon a krouťák, snižuje spotřebu až o 4%, zvyšuje rychlost atd...

Pasuje to na každé auto a nejčastěji se to dává místo středovýho tlumiče na výfuk. potrubí (nemyslim koncový tlumič..) ten se vyřízne a vsadí se tam toto.. Prej to kapku zvýší hluk..

Celý to stojí asi 2000.- Ale mám takovej pocit, že s tim STK neprojdete ani náhodou..) Mě teď čeká v červnu a pak bych si to možná namontovat nechal.. Co vy na to?!

:huh:

Edit: vkládám obrázek

post-5-1145557338.jpg

Editováno: , autor: Wertheim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a abych nezapomněl...když jsem tam vybíral ten vejfuk, tak jsem si všiml takového letáku.. : S55 turbo system. Je to taková roura, která prý:

Zvyšuje výkon a krouťák, snižuje spotřebu až o 4%, zvyšuje rychlost atd...

Pasuje to na každé auto a nejčastěji se to dává místo středovýho tlumiče na výfuk. potrubí (nemyslim koncový tlumič..) ten se vyřízne a vsadí se tam toto.. Prej to kapku zvýší hluk..

Celý to stojí asi 2000.- Ale mám takovej pocit, že s tim STK neprojdete ani náhodou..) Mě teď čeká v červnu a pak bych si to možná namontovat nechal.. Co vy na to?!

:huh:

Edit: vkládám obrázek

nevim,toto me nelaka .. rekl bych,ze uplne staci ladeny vyfuk .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to normalni rezonator, asi nerezovy. . .  No psalo se o tom hodne, ale vykon dle mereni to nezvysuje, jen je to poznat na zvuku . . .

A co ten kroutící moment..je možný, že by ho to malilinko zvedlo? <_<

Nejsem si tim jisty, zalezi spise na motorizaci. Pokud by jsi nemel KAT a prostredni pak oddelal, tak poznas rozdil hooodneee.Taky nad tim premyslim, ale jedine s oddelanim KATu . . . kazdopadne takovych rezonatoru je spousta, a jestli se ti do toho nechce vrazet moc penez, tak si kup z normalniho zelezny za 600,- a zjistis to . . . -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to normalni rezonator, asi nerezovy. . .  No psalo se o tom hodne, ale vykon dle mereni to nezvysuje, jen je to poznat na zvuku . . .

A co ten kroutící moment..je možný, že by ho to malilinko zvedlo? <_<

Nejsem si tim jisty, zalezi spise na motorizaci. Pokud by jsi nemel KAT a prostredni pak oddelal, tak poznas rozdil hooodneee.Taky nad tim premyslim, ale jedine s oddelanim KATu . . . kazdopadne takovych rezonatoru je spousta, a jestli se ti do toho nechce vrazet moc penez, tak si kup z normalniho zelezny za 600,- a zjistis to . . . -_-

Ale místo KATu se mi to zdá až příliš drastický... (mezi námi, místo středního tlumiče taky.. ale ne tolik..) to mně ale na STK vyhoděj hned jak tam přijedu... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten KAT musis vymyslet na nejaky sponky, ze kdyz pujdes na technickou tak to tam nacvkanes misto roury a je to. Jina za Rezonator ti nic nereknout . . . ani to nepoznaji . . .

Jinak drasticky, no jak se to vezme, stejne ti ta cast s KATem uhnije a budes to menit, takze budes predelavat tu cast, ktera tam nebude vecne . . .takze zas az tak drasticky to neni . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten KAT musis vymyslet na nejaky sponky, ze kdyz pujdes na technickou tak to tam nacvkanes misto roury a je to. Jina za Rezonator ti nic nereknout . . . ani to nepoznaji . . .

Jinak drasticky, no jak se to vezme, stejne ti ta cast s KATem uhnije a budes to menit, takze budes predelavat tu cast, ktera tam nebude vecne . . .takze zas az tak drasticky to neni . . .

No, jak myslíš.. V červnu jdu na technickou a pak bych si to tam možná dal... ještě popřemýšlím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...