Přejít na obsah

Výfuk


Wertheim

Doporučené příspěvky

Nejpozději do začátku května si chci koupit tlumič (poslední díl výfuku) na Fabku.

Chci pouze homologovaný kousek, nic brutálního, jen něco , co by trošku změnilo a zesílilo zvuk fabie při větších otáčkách a přidalo pár těch kw.. Rád bych vybral nerez..

Maximálně do 9000 kč.. Koukal sem na REMUSy a zdá se mi to zbytečně drahé..

Máte nějaké tipy? Díky za odpovědi... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nerez na 100% nebrat..možná Tě naláká relativně nízká cena ale je to takový menší chyták...hrozně málo lidí ho umí přivařit...v podstatě v Brně žádná firma...možná by jsi někoho našel ale nikdo nezaručí,že bude 100% držet..mohl by vyprávět jeden člen tohoto fóra..třeba se ozve B)

Jinak já osobně taky kladl na srdce formě která mi to dělala,že nechci žádný brutální zvuk a běda jeslti se v tom při 130 nebude dát povídat...vysledek je super...výfuk navolnoběch lehce bublá a nejvíce je slyšet tak v rozmezí od 3 do 3.5 ot/min...když už pak otáčky víc stoupají zvuk se jako kdyby ztráci..

Velice pěkný zvuk je taky při prudkém zrychlování...jedna,dva,tři...jsem spokojen...jiank je to Laityng :)

post-5-1145282868.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na aute uz 3,5 roku tlumic od Soieta tuning a maximalni spokojenost.Na volnobeh jen tak pekne pobrukuje a tak od 2 tis. ot,kdy zabruci se tak do 3,5 az 4 tisic lehce ozyva a pak pomalu vytraci.Je to takovej hodne v klidku zvuk.Je to slyset,ale nerusi.Jinak by to melo davat cca 2 kone.. ;)

post-5-1145288033.jpg

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nerez na 100% nebrat..možná Tě naláká relativně nízká cena ale je to takový menší chyták...hrozně málo lidí ho umí přivařit...v podstatě v Brně žádná firma...možná by jsi někoho našel ale nikdo nezaručí,že bude 100% držet..mohl by vyprávět jeden člen tohoto fóra..třeba se ozve B)

Jinak já osobně taky kladl na srdce formě která mi to dělala,že nechci žádný brutální zvuk a běda jeslti se v tom při 130 nebude dát povídat...vysledek je super...výfuk navolnoběch lehce bublá a nejvíce je slyšet tak v rozmezí od 3 do 3.5 ot/min...když už pak otáčky víc stoupají zvuk se jako kdyby ztráci..

Velice pěkný zvuk je taky při prudkém zrychlování...jedna,dva,tři...jsem spokojen...jiank je to Laityng :)

A za kolik a kde jsi ho koupil? :D Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na aute uz 3,5 roku tlumic od Soieta tuning a maximalni spokojenost.Na volnobeh jen tak pekne pobrukuje a tak od 2 tis. ot,kdy zabruci se tak do 3,5 az 4 tisic lehce ozyva a pak pomalu vytraci.Je to takovej hodne v klidku zvuk.Je to slyset,ale nerusi.Jinak by to melo davat cca 2 kone.. ;)

A kde jsi ho koupil ty? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na aute uz 3,5 roku tlumic od Soieta tuning a maximalni spokojenost.Na volnobeh jen tak pekne pobrukuje a tak od 2 tis. ot,kdy zabruci se tak do 3,5 az 4 tisic lehce ozyva a pak pomalu vytraci.Je to takovej hodne v klidku zvuk.Je to slyset,ale nerusi.Jinak by to melo davat cca 2 kone..  ;)

A kde jsi ho koupil ty? Díky moc

Ja ho tnekrat koupil primo v salůnu skodovky,kdyz jsem kupoval auto.Jinak jsem koukal,ze Soiety prodava napr. BEnet tuning v Mlady Boleslavi nebo taky na webu se daj sehnat.Treba na tuningshop.cz.Nebo koukni rovnou na www.soieta-tech.cz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakych skusenostiach??

No po zkusenostech,ktere mame s Lugem stejne... -_- Jen kladne.Dnes je z tlumicu velikej vyber a koupit nejakej akorati neni myslim problem...Jak jsem psal vyse...Me se tlumic ozyva lehce,nijak nenarusije,nedela bordel.Kolikrat jsem byl s autem v chorvatsku atd a vubec mi to i pri tak dlouhy ceste nevadilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som mal objednany cely vyfuk,len si pon ist a privarit,ale nakoniec sa situacia otocila a ja som si ho vobec nevyzdvihol...

A preco ste sa rozhodli prave pre tlmice a nie cele vyfuky??

No počkej a co si představuješ pod pojemem "celý výfuk" ? A jen tlumič ?? Já to mám udělané tak a podle mě si myslím i Martyp,že je uřizlý celý zadní koncový tlumič výfuku(prostě polsední část) a místo něj je tam navařený nový laděný tlumič(laděný výfuk) s novou koncovkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...