Přejít na obsah

Výfuk


Wertheim

Doporučené příspěvky

Co je zač ten na tý modrý fabce...to je přesně co hledám -_-

zdravim .. tak ten vyfuk na te modre fabce je muj .. ;) je od firmy Laityng .. skoro stejny typ jako ma Lugo .. je to cely koncovy tlumic a je zabudovan do serioveho narazniku .. muzu jen doporucit .. kdybych si ho ted kupoval znovu tak bych asi zakoupil ten samy,ale do obsahu do 1600 nebot ja mam do 1400 a pri vyssich otackach je docela hlucny .. ale ja jsem si zvykl tak nelituji ..

komplet i s montazi jsem platil 5040 Kc coz si myslim je solidni .. jednani firmy super,preciznost bajecna,jak rikam mohu jen doporucit ..

prikladam fotecku ..

post-5-1145477515.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je zač ten na tý modrý fabce...to je přesně co hledám -_-

zdravim .. tak ten vyfuk na te modre fabce je muj .. ;) je od firmy Laityng .. skoro stejny typ jako ma Lugo .. je to cely koncovy tlumic a je zabudovan do serioveho narazniku .. muzu jen doporucit .. kdybych si ho ted kupoval znovu tak bych asi zakoupil ten samy,ale do obsahu do 1600 nebot ja mam do 1400 a pri vyssich otackach je docela hlucny .. ale ja jsem si zvykl tak nelituji ..

komplet i s montazi jsem platil 5040 Kc coz si myslim je solidni .. jednani firmy super,preciznost bajecna,jak rikam mohu jen doporucit ..

prikladam fotecku ..

Nooooooooooo :D

Super,mas na nich kontakt?Please

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu potvrdit, vypada fakt hezky . . .

Johny .. dekuji,potesil jsi me .. ten duplex take neni spatny,ale ja jsem chtel neco decentniho .. tak jsem volil takto .. za tu cenu super .. ale jek rikam duplex je take gooooood .. -_-

P.S. doufam,ze se uvidime na Mimoni a budeme stat zase spolecne s Lugem a tebou v jedne linii .. ;)

P.S. 2 ... jdi do tech RS kolecek vypadaji moooc pekne na tve fabce .. v jednoduchosti je krasa ja to rikam porad .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je zač ten na tý modrý fabce...to je přesně co hledám -_-

zdravim .. tak ten vyfuk na te modre fabce je muj .. ;) je od firmy Laityng .. skoro stejny typ jako ma Lugo .. je to cely koncovy tlumic a je zabudovan do serioveho narazniku .. muzu jen doporucit .. kdybych si ho ted kupoval znovu tak bych asi zakoupil ten samy,ale do obsahu do 1600 nebot ja mam do 1400 a pri vyssich otackach je docela hlucny .. ale ja jsem si zvykl tak nelituji ..

komplet i s montazi jsem platil 5040 Kc coz si myslim je solidni .. jednani firmy super,preciznost bajecna,jak rikam mohu jen doporucit ..

prikladam fotecku ..

Nooooooooooo :D

Super,mas na nich kontakt?Please

muzu dat kontakt,maji vice pobocek,jelikoz jsem z Pardubic tak jsem mel nejblize Chlumec nad Cidlinou .. jinak Lugo si to nechal delat v Brne a take spokojenost .. ;)

maji www stranky .. http://www.laityng.cz -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu potvrdit, vypada fakt hezky . . .

Johny .. dekuji,potesil jsi me .. ten duplex take neni spatny,ale ja jsem chtel neco decentniho .. tak jsem volil takto .. za tu cenu super .. ale jek rikam duplex je take gooooood .. -_-

P.S. doufam,ze se uvidime na Mimoni a budeme stat zase spolecne s Lugem a tebou v jedne linii .. ;)

P.S. 2 ... jdi do tech RS kolecek vypadaji moooc pekne na tve fabce .. v jednoduchosti je krasa ja to rikam porad .. ;)

Diky diky, na mimon bych chtel jet, takze to vypada dobre. Jinak kolecka byli jen na okruh, ted tam mam zase svoje 15tky. Ale kola z FRS jsou kola z FRS -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu potvrdit, vypada fakt hezky . . .

Johny .. dekuji,potesil jsi me .. ten duplex take neni spatny,ale ja jsem chtel neco decentniho .. tak jsem volil takto .. za tu cenu super .. ale jek rikam duplex je take gooooood .. -_-

P.S. doufam,ze se uvidime na Mimoni a budeme stat zase spolecne s Lugem a tebou v jedne linii .. ;)

P.S. 2 ... jdi do tech RS kolecek vypadaji moooc pekne na tve fabce .. v jednoduchosti je krasa ja to rikam porad .. ;)

Taky doufam, se ze tam uvidime...

PS: napadlo mne, ze na sprinty by bylo dobrý kromě vyndání rezervy atd taky vyndat zadní sedačky.. jsou docela těžké...a motoru 1,4 by to určitě pomohlo... co říkáte?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bajdik1...: tak řikáš je že hlučnej při vyšších otáčkách, mno musím to ještě u někoho okouknout, zase s tím docela jezdím tak bych chtěl opravdu něco decentního, ale jinak je to skvělej lauf... Koukám nejbližší zastoupení Laityngu je pro mě v Praze u Auto-moto-Riegger...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim že nějaký atesty má, jinak já bejt tebou tak zavolám přímo do laityngu, řekl bych jim co si přeju a nechal si to poslat poštou(takle mi kdysy udělaly zakázkovku uplně v poho) a pak bych si to případně nechal namontovat v nějakym(slusny) auto servisu(páč na fábce je vejfuck vcelku myslim?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu potvrdit, vypada fakt hezky . . .

Johny .. dekuji,potesil jsi me .. ten duplex take neni spatny,ale ja jsem chtel neco decentniho .. tak jsem volil takto .. za tu cenu super .. ale jek rikam duplex je take gooooood .. -_-

P.S. doufam,ze se uvidime na Mimoni a budeme stat zase spolecne s Lugem a tebou v jedne linii .. ;)

P.S. 2 ... jdi do tech RS kolecek vypadaji moooc pekne na tve fabce .. v jednoduchosti je krasa ja to rikam porad .. ;)

Taky doufam, se ze tam uvidime...

PS: napadlo mne, ze na sprinty by bylo dobrý kromě vyndání rezervy atd taky vyndat zadní sedačky.. jsou docela těžké...a motoru 1,4 by to určitě pomohlo... co říkáte?!

Na sprinty bych vytahl z auta co se da, otazka co budou dovolovat pravidla . . .

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim že nějaký atesty má, jinak já bejt tebou tak zavolám přímo do laityngu, řekl bych jim co si přeju a nechal si to poslat poštou(takle mi kdysy udělaly zakázkovku uplně v poho) a pak bych si to případně nechal namontovat v nějakym(slusny) auto servisu(páč na fábce je vejfuck vcelku myslim?)

asi to tak bude nejlepší, tu mám doma jeden místní celkem spolehlivej servis, stejně těď čekám jako s těma foliema, až se mi vrátěj prachy z nějakýho kšeftu...což bude tak do měsíce takže zatím stejně nic, ale aspoň už chci mít vybráno a bejt rozhodnutej. :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bajdik1...: tak řikáš je že hlučnej při vyšších otáčkách, mno musím to ještě u někoho okouknout, zase s tím docela jezdím tak bych chtěl opravdu něco decentního, ale jinak je to skvělej lauf... Koukám nejbližší zastoupení Laityngu je pro mě v Praze u Auto-moto-Riegger...

hlucnejsi je kolem 3000 ot/min .. pak uz se zase ta hlucnost snizuje,ale jak rikam jinak je to zvuk krasny .. ;)

Lugo zakoupil podobny jak uz jsem psal,ale s tim rozdilem,ze on ma do 1600 coz tu hlucnost snizuje .. tak asi takto ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bajdik1..opravdu tam jde hodit bez úpravy nárazníku? Na přiloženém fotu vidím seříznutou hranku blatníku :( A nebo po ránu špatně vidím :) Dikes

naraznik se jemne zarizl .. bez toho zariznuti by se mi to nezamlouvalo,bylo by to takove divne,uz kdyz jsem o vyfuku uvazoval tak jsem vedel,ze se bude muset rezat,ale neni to nic drastickeho .. a byla to opravdu precizni prace ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bajdik1..opravdu tam jde hodit bez úpravy nárazníku? Na přiloženém fotu vidím seříznutou hranku blatníku :( A nebo po ránu špatně vidím :) Dikes

naraznik se jemne zarizl .. bez toho zariznuti by se mi to nezamlouvalo,bylo by to takove divne,uz kdyz jsem o vyfuku uvazoval tak jsem vedel,ze se bude muset rezat,ale neni to nic drastickeho .. a byla to opravdu precizni prace ..

jak si tam rezal do toho narazniku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bajdik1..opravdu tam jde hodit bez úpravy nárazníku? Na přiloženém fotu vidím seříznutou hranku blatníku :( A nebo po ránu špatně vidím :) Dikes

naraznik se jemne zarizl .. bez toho zariznuti by se mi to nezamlouvalo,bylo by to takove divne,uz kdyz jsem o vyfuku uvazoval tak jsem vedel,ze se bude muset rezat,ale neni to nic drastickeho .. a byla to opravdu precizni prace ..

jak si tam rezal do toho narazniku?

Misane .. delali mi to v tom Laityngu,by jsem u toho,mel na to takovou malou brusku s malinkatym kotouckem,slo to jak kdyz rezes do masla .. a pak to zabrousil do hladka,ten rez neni vubec videt ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bajdik1..opravdu tam jde hodit bez úpravy nárazníku? Na přiloženém fotu vidím seříznutou hranku blatníku :( A nebo po ránu špatně vidím :) Dikes

naraznik se jemne zarizl .. bez toho zariznuti by se mi to nezamlouvalo,bylo by to takove divne,uz kdyz jsem o vyfuku uvazoval tak jsem vedel,ze se bude muset rezat,ale neni to nic drastickeho .. a byla to opravdu precizni prace ..

jak si tam rezal do toho narazniku?

Misane .. delali mi to v tom Laityngu,by jsem u toho,mel na to takovou malou brusku s malinkatym kotouckem,slo to jak kdyz rezes do masla .. a pak to zabrousil do hladka,ten rez neni vubec videt ..

a co cena? koukal jsem tam na cenu vyfuku. budiz cca 3700 penez. a ta montaz pak byla za kolik? zatim jen sonduju, pak tam zavolam a zeptam se primo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...