Přejít na obsah

stahování oken dodělávky


li.ška

Doporučené příspěvky

Ten plech do levých dveří má řj se dvěma svorkovnicema a ta menší z nich má u CANu 3 dráty a u LINu 2 dráty.. koukám na té pravé fotce (dveře řidiče) máš štítek, tam to poznáš, ta levá fotka (dveře spolujezdce) mají kabeláž i pro el. zrcátka, tam těžko soudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam nejake negativne ohlasy ohladom tych okien a to hlavne z toho dovodu ze to tam urcite nedam a ze to nebude sediet elektrika a ze mi bude tiect do tych okien potom a podobne ... viete mi niekto poradit co z toho je aspon ciastocne pravda?! pripadne ak by sa niekto nasiel kto by mi s tymi oknami niekedy pomohol? Malo by ist o LIN verziu okien ... aspon podal toho co viem a mal by som mat asi aj kabelaz ak to vyjde ... ak tak mi bude chybat komfortka a mozno ovladace a el.zrkadla ... a neviem ako je to s tym vyhrievanim mali vsetky el.okna aj vyhrievanie zrkadiel??? A co to teda v tej elektrike je to az tak problem to rozchodit? Jo uz ked tolko o tom kecam co teda sa tyka alarmu a CO ak nebude origo myslim ze okna s tym nemaju nic spolocne a halvne asi tie LIN verzie nie?

Thanks for all your help kluci .... Tak neviem som teda z toho nejaky to ... na pul ceste ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to hlavně se nebát a jít do toho... a mít na to čas.. nejde to udělat za hodinu když to dláš poprvé.. spíše počítej celý den.. vyfoť mi pls zblízka ty konektory na obou řj dveří a řeknu ti přesně jaké jsou jaké... ono by bylo docela naprd mít jednu stahovačku LINovou a jednu CANovou :-D Pokud jsou to LINy, tak bez komfortky ti nepůjde centrál ovládat ze dveří.. ale okna i zrcátka půjdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za odpoved no ja neviem do toho sam asi sa nemozem pustit obzvlast ak nemam vsetko co k tomu treba ak budem mat plechy a kabelaz tak uz len tu komfortku a ale co to dalsie ja neviem VAGom sa nieco nastavuje a hlavne kde sa ponapajat potom ale ak bude origo kabelaz tak by sa snad malo dat nejako to spravit presne podla toho ako to ma byt ... no len neviem ist do toho neist do toho ... stale vaham uz ma nahovaraju na tie motorceky co sa davaju na miesto kluciek ... niekde som to postoval uz aj tu s fotkou ... vsetko ma svoje asi pre i proti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale dakujem za pomoc ja som sa tak rozhodol po istej debates Tonym a dohodli sme sa na tom co som niekde pisal bude to o motorcekoch ew-400 fabia kit s panelom na stred. Timto velke diki Royce - imu vsak tva pomoc sa zijde i niekomu dalsiemu ... takze to bude taky kompromis asi naj riesenie pre mna

Jeste jednou dik moc za vse info a takisto Vdaka Tonymu ...

:palec2: HAWK

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mám taký menší problém, okna som už kúpil z aukra, ten čo predával mi nepovedal, že to sú z anglickej Fábie... Ževraj, tak mi povedal môj mechanik, dám vám aj foto, sú LINové, lenže asi po 15 min. sa dá motorček do spánku a nejdú okná ani vytiahnúť ani stiahnúť musím vybrať kľúčik so zapaľovania. chvíľku počkať a potom idú hore, ale po 15 min opäť, kde môže byť problém? Prikladám foto, povedzte, keď sa to dá, čí sú alebo nie sú z anj. verzie.. Vďaka za odpovede...

Usúdil som to podľa tých predchadzajúcich obrázkov ako boli tie jednotky na motorčekoch, on mal tú veľku na ľavej strane a ja mám tú veľkú pravej strane...

post-16621-1259084284_thumb.jpg

Editováno: , autor: Mino9265
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle konektorů nevypadá, že by byla z anglické... ten hnědý je do ovladače k řidiči a je na stahovačce levé, takže vypadá jako normální verze... velikosti řj vůbec nehrají roli... to vypnutí po 15 minutách je nejspíš proto, že máš blbě spínané napětí... modrá svorkovnice, pin2, modročerný kabel... patří na spínané napětí, a nebo pokud chceš aby okna fungovaly trvale tak to propoj na trvalé napětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, ďakujem Vám za rady, už to funguje :) Chcem sa ešte opýtať tých, čo dorábali okná, že keď len ťuknú do vypínača či sa im zatiahne samo okno hore albo ho musia držať? Vďaka, je to len maličkosť, to ma už tak netankuje, len tak zo zaujímavosti :):skoda:

Aby ti okna jezdila na druhou pozici vypínače sama musíš je nejdříve klíčkem přes zámek zkalibrovat.

Tzn. sjet úplně dolů a pak nahoru a je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud máš vypínač, který má na obě strany dvě polohy tak sjeď oknem úplně dolů, tam promáčkni vypínač na druhou polohu dolů, pak vyjeď úplně nahoru, promáčkni na druhou polohu nahoře... a takhle pro každé okno... funguje jenom pokud máš ten čtyřpoohový spínač ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...