Přejít na obsah

stahování oken dodělávky


li.ška

Doporučené příspěvky

ahoj jo jasne, klidne se zastav a mrknem na to a pomuzu ti ;) jen me brzdi nemoc, to vis neco na me vlezlo :feve:

Nepsali sme si uz nekdy, ohledne srazku kdyz jsme Karvinaci? :)

tak to by bylo super,ale nevím kdy mi to časově vyjde.Dělám na šachtě nonstop provoz a vycházejí mi blbě volné dny.Delší volno mám až koncem měsíce.

Nevím o tom,že bychom si psali o srazu.Zatím čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to až tak nesouvisí s dodělávkou, ale stát se to při ní může, praskl mi ten plast co drží plech s oknem, samostatně se koupi nedá, takže jen celou stahovačku a teď moje otázka, můžu koupit stahovačku bez motorku a jen předělat motorek z mojí? Jsou to dveře u řidiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte odbornici, prave som kupil Fabiu Junior 1,2 s central, dialkove, alarm, tempomat,lpg a trochu mi tam chyba otvarania okien vpredu. mam v plane kupit nieco taketo univerzalne lebo ktori tu pisal ze to je najlahsie nahodit. mam zaujem o toto: http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=1...p;hlzaradenie=1

ta fabia je rok vyroby 2005 a je teda po facelifte. cital som ze na napojenie tohto potrebujem s poistkovej skrinky dotiahnut +,-, a dale LINE. mozete mi povedat co je to line? je to daky jeden vodic? odkial kam sa zapaja? nemate niekto skusenosti stymto univerzalnim stahovanim alebo ze by ste mi odporucili dake ine dobre. Najlepie by bolo take aby som na dverach nemusel nic dorabat a len to tam nahodil. Dakujem za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky pocit ze s tymto budes mat vo fabii troska problem, lebo to nebudes mat ako pripojit na stahovacku okna vo dverach, fabia je v tomto troska ina

tiez som chcel ist do niecoho takeho a napokon som svolil origo, je to jednoduchsie

LINE je vodic po ktorom komunikuju jednotky stahovania okien, ak mas LINE tak je to jeden vodic a ak mas CAN BUS tak su to dva vodice, zalezi to od motorcekov stahovania a ich RJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam presne tie co tu dal Hamer01. Len s tym rozdielom ze ich mam vsetky 4 za tu cenu co on ba dva :p :p :p

Napojenie nebol problem vymysliet. Akurat som nevedel kam elektriku tak som to mal na vypinac. :aggressive:

No lenze co som pozeral tak idem to dat na rele (skatulka s c 18) vraj to zopne az po nvlozeni klucu. za cca 3-4 hodky som to mal nahodene na aute a islo to :p

A davat za origo okolo 10 za 4 okna??? Bbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano podla mna je to tiezz vela dat za origo.

mozem vediet kde si to kupoval? za taku dobru cenu.

ako si umiestnil vypinace? ja som uvazoval ze kupim original skatulky a do nich pekne umiestnim tie vypinace len neviem ci mi tam budu zase pasovat a ci nebudem musiet kupovat aj original vypinace. mas dake fotky ako to vyzera? daval si aj zaselpky na klucky alebo tam tude kusok toho kovu trcat?

Takze vravis ze su v pohode? mozme ich kupit?

EDIT: je zakázáno citovat předcházející příspěvky

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...