Přejít na obsah

stahování oken dodělávky


li.ška

Doporučené příspěvky

ano podla mna je to tiezz vela dat za origo.

mozem vediet kde si to kupoval? za taku dobru cenu.

ako si umiestnil vypinace? ja som uvazoval ze kupim original skatulky a do nich pekne umiestnim tie vypinace len neviem ci mi tam budu zase pasovat a ci nebudem musiet kupovat aj original vypinace. mas dake fotky ako to vyzera? daval si aj zaselpky na klucky alebo tam tude kusok toho kovu trcat?

Takze vravis ze su v pohode? mozme ich kupit?

EDIT: je zakázáno citovat předcházející příspěvky

mne idu v pohode a kupoval som ich v lete na aukru. Akurat ze musis pri montovani byt vynaliezavy. Nejake foto z montaze.

Na hrubo: post-21553-1227113392_thumb.jpg

Takto to je poskladane post-21553-1227113468_thumb.jpg

Ale tapeci som potom vymenil ked som menil interier za rs kde boly na el okna inac som mal tie dierky zaslepene oni k tomu davaju aj zaslepky.

Nemam na fotke. Taktiez som zatial vymyslel vypinace v zadu. Je to v tom kde by maly byt vyskove repro no ja som ich tam nemal.

post-21553-1227113653_thumb.jpg

potom som nakoniec urobil laminatove aj v predu aj v zadu aby to pekne licovalo. No foto nemam. Nemam teraz ani fotak ani mobil mne sa v poslednej dobe vsetko kazi :feve:

Je na tebe ci si kupis tieto alebo nie. Nebudem ti hovorit ze kup a tebe sa to potom nebude pozdavat a budes nadavat mne :kuk:

Ja osobne som bol pre lacnejsiu variantu. Stahuje to stahuje tak co riesit hlavne ze nemusim ruco :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdarec lidi tak jsem se nakonec taky pustil do montáže el. oken (mám je tu snad rok...) Mám LINovou verzi, a chtěl bych se jen zeptat který vodič je ten LIN ? :p Zatím jsem na to nepřišel a žádné schéma jsem nenašel (jen na CAN). A když jsem u toho které dráty (který konektor) jsou na to osvětlení? Mám tam origo stahovačky s komplet elektřinou i pro zrcádka a nějak je tam moc konektorů, tak kdybyste mne mohli nasměrovat, byl bych moc vděčný. A snad poslední otázečka, napájení mám brát stálé nebo spínané? No snad je to vše. Dík za pomoc

Napájení a osvětlení vyřešeno.

Tak a už taky stahuji, děkuji Proforovi za schémátko. Nakonec se to povedlo rozchodit (hodil jsem to do auta a najendnou to fungovalo.., když jsem to zkoušel u auta tak to nechtělo stahovat spolujezdcovo okno..).

Editováno: , autor: Ninop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

to nema na central zadny vliv..

starsi predfacelift stahovacky byly CANove, instalace byla o neco slozitejsi, ale zase snema jde delat vice legrace (napriklad dotazeni oken pomoci DO), faceliftove stahovacky jsou defacto samostatny celek a auto ani nevi, ze je ma.. ale na fci jako takovou to samozrejme vliv nema, jen ze komunikuji motory stahovacek spolu naprimo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
? na lin se nepripojuje.. je to proste jen vodic, co vede z jednich dveri do druhych..

Typy a barvy vodičů jsou mi už jasné ze shcématu (ačkoli jsem původně elektrikář napadlo mě to až později že tloušťka je to číslo nad barvou vodiče :smich: ), ovšem kde sehnat originál? Znáte nějaký eshop kde by bylo možné koupit vše potřebné na jednom místě, nepotřebuji celé role jen pár drátů.

Můžete doporučit i nějaké kleště na kabely (na lisovaní pinů), ať něco vydrží a nestojí majland?

Editováno: , autor: zattrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, komfortku nemám ale mohu ti přesně pomoci, protože sem do clasica okna dodělával.

Každej říkal že to není problém ale ono to zase tak lehké není.

Lehce ti to nastíním, když budeš chtít vědět něco víc, zeptej se.

Potřebuješ komfortní jednotku s označením 6Q0 nebo 6Q1. V clasicu jsou většinou 6Q2 a ty to neumí.

Komfortky se dají sehnat buď tady v bazaru nebo na vrakáčích za cca 500 - 1000 Kč.

Pak potřebuješ celé dveřní plechy včetně kabelů, protože jsou v nich jinak díry než u těch na kličky.

Vyměníš je a zřejmě budeš muset do dveřního konektoru dotáhnou CAN.

A pak už je přes VAS nebo VAG nakonfigurovat komfortku na okna. :-)

Ahojte, na začiatku tejto témy som našiel toto a chcem sa opýtať či je to na 100% pravda ?

Lebo mám fábiu 2003 (teda predfacelift) a chcel by som dat elektriku do predných dverí ked mám klučky, tak sa chcem opýtať či budem musieť vymeniť aj vnútorné plechy ? lebo môžem si zohnať čisto len motorčeky bez kabeláže tak neviem či mi budú pasovať na plechy z kľučkami.

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, na začiatku tejto témy som našiel toto a chcem sa opýtať či je to na 100% pravda ?

Lebo mám fábiu 2003 (teda predfacelift) a chcel by som dat elektriku do predných dverí ked mám klučky, tak sa chcem opýtať či budem musieť vymeniť aj vnútorné plechy ? lebo môžem si zohnať čisto len motorčeky bez kabeláže tak neviem či mi budú pasovať na plechy z kľučkami.

Ďakujem

Pozor tu sa nejedná o komfortku ale o BSG a to je rozdiel.Tiež to idem prerábať.možno mi plechy dorazia už zajtra. :p Dano pozri sa sem tu je to lepšie popísané:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=18665

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, na začiatku tejto témy som našiel toto a chcem sa opýtať či je to na 100% pravda ?

Lebo mám fábiu 2003 (teda predfacelift) a chcel by som dat elektriku do predných dverí ked mám klučky, tak sa chcem opýtať či budem musieť vymeniť aj vnútorné plechy ? lebo môžem si zohnať čisto len motorčeky bez kabeláže tak neviem či mi budú pasovať na plechy z kľučkami.

Ďakujem

musí se vyměnit komplet stahovačka, tedy i s tím plechem. Po kličce zůstane jen díra v tepecu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se použít i plech z manuální stahovačky.Ale jen plech .Musel bys sehnat lanovody pro el. stahovačky a motorky.Pak stačí jen upravit (převrtat) plech.Tak teď záleží co se ti vyplatí.Mě se podařilo výhodně koupit právě předělané plechy.Akorát jsem přelepil díry.Dneska jsem je namontoval a pohoda. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...