Přejít na obsah

stahování oken dodělávky


li.ška

Doporučené příspěvky

Dodelavali uz jste nekdo tu chybjici kabelaz od RJ? Jake s tim mate zkusenosti?

jo, dodělával .... v autě nebyla žádná elektrika, vybaja junior, sehnal jsem interierovou kabeláž z který jsem si vzal co jsem potřeboval za kabeláž a měl jsem vše vzdalené jak má byt .... když máš vše připravené tak za den je vše hotové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakládat nové téma tak to hodím sem.Doufám,že nebudu bit ;)

Má někdo z vás zkušenosti s tímhle dojezdem:

http://www.levnealarmy.eu/stahovani-oken-8...u-m03-5271.html

Uvažuji o tom,protože nemám orig.klíč s dálkou,ale mám dálku k alarmu.

Kam to umístit?Jak to zapojit?

Určitě to bude zajímat i ostatní-léto se blíží a okna nechat otevřené se nevyplácí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

elektrické stahování okna mám, ovšem při stahování okna došlo k prasknutí silonové součástky mechanismu , která jezdí na vodící liště, jsou k ní uchycena lanka a z boku nasunut ocelový držák, ve kterém je uchyceno sklo.Potřebuji jen tu součástku, ne celou jednotku, děkuji za pomoc.

PS:Foto součástky mám, ale neumím ji tady vložit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mel bych takovy dotaz...mozna to tu uz nekde je, ale zajima me jestli je ovladani el. stahovani oken pres panel delano jednim vystupem, jako je to napr u centralu kde je bud zem nebo zem + 180ohmu. Tudiz jestli je jeden pin konektoru jak pro signal otevreni tak i pro uzavreni. Diky hosi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim, mel bych takovy dotaz...mozna to tu uz nekde je, ale zajima me jestli je ovladani el. stahovani oken pres panel delano jednim vystupem, jako je to napr u centralu kde je bud zem nebo zem + 180ohmu. Tudiz jestli je jeden pin konektoru jak pro signal otevreni tak i pro uzavreni. Diky hosi :palec2:

Je to jak píšeš. Jen ty odpory budou jiný, když u řidiče má spínaš 5poloh. Pro každou jinej odpor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, budu dodělávat okna a měl bych dotaz asi spíš pro ty,kteří dodělávali kabeláž. Všechno možné jsem už nakoupil, jako plechy apod. a na vrakáči jsem si z pojistkové skřínky vymontoval kabely, abych to měl všechno hezky v pojistkové skřínce. Jenže byla to jediná skřínka , kde el. okna asi nebyly a tak jsem vzal aspon okolní, ale ty jsou užší než 2,5mm(asi 2mm). A teď ten dotaz: jsou na pozicích 58 a 46 stejné piny jako na jiných nebo jsou to jiné? Abych ty užší kabely pracně nevyndal, nedal tam ten 2,5 a pak zjistil, že mi to do pojistkové skříňky nejde :( Nebo bych si i klidně koupil nové ty piny, ale nevim, jak přesně vypadají (pokud jsou jiné) a podle etky nebo etosu to nedokázali vyhledat ani ve škodovce ani já pak sám dodatečně :( Takže pokud by měl někdo obj.číslo, tak bych byl moc vděčnej, pokud ty piny jsou teda jiný :) Děkuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím lidi mám v plánu dodělat el. okna. Stahovačky mám z faceliftu tzn. LINové, ale mám BSG 6Q2 => musím sehnat teda 6Q0 či 6Q1, abych to rozjel?

U CAN stahovaček mám jasno tam je BSG třeba vyměnit, ale jak je to u LINu? Taky se musí vyměnit nebo ne?

Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalpi poradte, vcera jsem vzal autoz garancky a dneska mi nejde druha poloha u stahovaciho okna ridice. Okno spolujezdce vyjede na polohu 2 cele, ale u ridice to ted funguje stejne jako kdyz ovladate okno spolujezdce od spolujezdce. Zkousel jsem vymenit ovladaci prvek z druhe fabie a vysledek stejny cili v cudlikach vedverich to neni. Nevite co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalpi poradte, vcera jsem vzal autoz garancky a dneska mi nejde druha poloha u stahovaciho okna ridice. Okno spolujezdce vyjede na polohu 2 cele, ale u ridice to ted funguje stejne jako kdyz ovladate okno spolujezdce od spolujezdce. Zkousel jsem vymenit ovladaci prvek z druhe fabie a vysledek stejny cili v cudlikach vedverich to neni. Nevite co stim?

mozno to chce len nastavit koncove polohy okna

neviem presne ako sa ta robi ale skus stahnut okno dole chvilu podrz ovladac a potom zas hore a tiez chvilu podrz

mozno to bude treba opakovat ale takto nejak som to docielil (s Bozou pomocou :) ) aby mi to islo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno to chce len nastavit koncove polohy okna

neviem presne ako sa ta robi ale skus stahnut okno dole chvilu podrz ovladac a potom zas hore a tiez chvilu podrz

mozno to bude treba opakovat ale takto nejak som to docielil (s Bozou pomocou :) ) aby mi to islo

No jo, ale mam zaslepene zamky :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necituj poslední příspěvky.

To že máš zaslepený zámky nevadí, dělá se to zevnitř auta. stáhni okýnko dolu, pak nahoru a až bude nahoře znova zmáčni ovladač na vytažení a mělo by to šlapat

Asi Tepoprosim o upresneni, nejak se mi nedari, co jak mam mackat? Zkratka nevyjizdi mi samy okna, vyjedou jen tak ze musim drzet ovladac po celou dobu co chci aby se to hybalo:o((( A ne a ne to dostat do puvodniho stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

standis ti radil aby si zmackol ovladac okna do druhej polohy, drzal ho az kym okno nezide dole, potom zmacknes ovladac okna do druhej polohy, drzis a vytiahnes ho hore, nakoniec este zmacknes ovladac okna do polohy hore aby sa okno ako keby dorazilo este viac ku okraju, tymto sposobom by si mal nastavit koncove polohy okna a potom uz by ti malo fungovat to stahovanie a vytahovanie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

standis ti radil aby si zmackol ovladac okna do druhej polohy, drzal ho az kym okno nezide dole, potom zmacknes ovladac okna do druhej polohy, drzis a vytiahnes ho hore, nakoniec este zmacknes ovladac okna do polohy hore aby sa okno ako keby dorazilo este viac ku okraju, tymto sposobom by si mal nastavit koncove polohy okna a potom uz by ti malo fungovat to stahovanie a vytahovanie

Dekuji!!!!! POMOHLO!!!!! DIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKY!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...