Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Domontáž Regulace (čidel) pro xenony na OI 1.8Turbo/LPG....škoda dost narychlo namontovala jen světla a řekla majitelu pane ostatní vám už nikdo neudělá už takhle to máte dost drahý atd......

kompletní oprava elektronstalace + domontáž toho co tam nebylo.....

Super práce!!!!!Mohu doporučit!!!!!!Martine moc děkuji!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem psalo dost lidí na SZ..jaká je spokojenost s HID xeno......no tak popravdě mě potěšilo.....ale nejsem toho zastánce víte že já preferuji raději vše origo ale když seřídíte světla tak to docela jde.....když neni jiná moznost.....koupil jsem je na otestování :-)))dnes už nejsou tak drahé i H4 bi jdou slušně koupit.....

Mrs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska sem byl u MartinaRS na vycteni pinu. Supr prace, byl rychlej jak blesk :palec2: za 5 min hotovo a jeste sme si dobre pokecali. Mockrat dekuji. (jinak rekl sem tatovi vasi radioamaterskou znacku a rikal ze je mu nejaka povedoma...) a jeste sem zajel na ten zlicin na vybrouseni ty planzety a taky mi to udelali... Diky za tip. Jinak v prubehu tydne se ozvu na tu montaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...