Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

To s tou školou by mě taky zajímalo. Jaké asi vzdělání musí mít člověk aby zvládl podobnou práci.

Jinak abysme si rozuměli,jde o to že nemáme údaj spotřeby je tam pouze teplota název stanice z rádia zařazený rychl. stupně a právě ten dojezd...páčky na ovládání informačního displeje řidiče(jako maxidot v octavce,mezi rychlo a otáčkoměrem) jsou na volantu,to vše tam je,ale prostě a jednoduše nejde se nijak dostat do menu pro výběr spotřeby dojezdu teploty a podobných údajů,jako sme na to zvyklí z octavky třeba...Martin asi ví co myslím,jeho odpověd jsem chápal tak že to tam prostě asi neni,ale možná pokud to jde u jiných podobných modelů by se dalo pomocí softu nějak k těmto údajům dostat...upřímě tohle mě dost štve že takovou základní informaci to neumí poskytnout,přecejenom dnes už to je v každém autě a jako kvůli tomu že je to audi a asi nějaký extra luxus pro boháče,tk to tam prostě neni,jinak si to snad nedokážu vysvětlit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj děkuji......:-)))))ale vždy se také nedaří a člověk se zasekne nad něčím a musí bádat :-)))))

a jak píše Váša pokud nemá páčku a budíky to nemají .....tak kodování nepomůže ale bud výměna budíků a dodělat ostatní a nebo přehrát SW ve stávajících a domontovat páčku atd.....ale už jsem to sám viděl na starším modelu audi že to tam nebylo a přitom auto mělo luxusní výbavu....

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovím za MartinaRS, musíš mít vychozenou základku a potom asi něco ohledně elektra (viděl bych to na slaboproud), no a na konec musíš dlouho čumět pod ruky jinejm, nesmíš mít strach a musíš mít ruce jaké má Martin nebo Petr (což já nemám, já v nich mám akorát tak nasr.no), no a v neposlední řadě, nesmíš být línej jako já ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-Martin-

Lampička sup jde do okty 1 s a bez šíbru ...mechanicky pásne......ale do old modelu s šíbrem nepůjde.......bez větších uprav....

a u facelift 1 je kolečko zvlášt a lampa s kolečkem tam nejde.....nebo aspom by to nebylo pěkné.....kolečko je jinde a i stropnice je k tomu uspůsobena......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jelikož jsem supem nejezdil a nikdy neměl možnost studovat tak jsem to nepoznal ;) je pěkné vědět jak jsou něktteré díly z koncernu jsou univezální ;) ... dáváš mamině do Hondičky výhřevy jo to to teda trvalo ;):smich:

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...