Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Okta 1 a oprava svazku ISO konektorů na autoradio......zajímavé jak dokážou lidi udělat u autoradia pěkný chaoz :-))))) + připojení HF a MUTE kebelu K-line a celkové svazkování viz fotos :-))

Tohle je prostě krása...to se mi líbí,fakt precizně udělané a člověk když pak mění rádio na něho nevyskočí takový blázinec...moc pěkné a fakt tohle se musí jen chválit,protože by šlo přípojit jen HF a odevzdat,ale tady je vidět že Tě to baví a rád práci dotáhneš dokonce a taky i z praktických důvodů,z tamtoho chumlu bych se nedivil,kdyby nějaký kabel pří manipulaci přestal fungovat...pěkné!

ještě,mam jen dotz,co je to z pásku kterou se kabely dávají takhle do svazku,je to většině částí auta ,ale nevím jak se jmenuje,nebo se jí řiká...dík moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konny nezlob se na mě, ale dost podobnou pásku jsem si koupil a byla to ta největší sr..ka - lepilo to tak 1x a ještě ne tam kde mělo. Takže u mě je to jesné, raději si připlatit za kvalitní a prověřený výrobek... ;)

Tak oprava, byla to ta stejná...

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ Bordel u ISO je asi u hodně vozidel.....čas to stojí a pak ti někdo řekne to si to delal takto dlouho no znáte lidi ...........:-)))))

koukám že se tady rozpoutala válka s páskou je to TESA a kupuji tu velkou dělají různé......a jedině tesu ne jinou......!!!!dlouho jsem scháněl každý to snad tajil kde je nějaký zástupce ......:-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku, jaký je rozdíl mezi tou TESOU a tou co mám já (ta na obrázku)? Ta TESA má nějaké spešl vlákno nebo jenom suprově lepí? Já když jsem si montoval dálkové ovládání, tak abych v těch káblech neměl bordel, tak jsem je stáhl tou mou páskou a drží perfektně a žádný rozdíl od origo zamotaných káblech jsem nepoznal... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nevím jakou přesně máš pásku v tom zabaleném provedení mne nic neřiká jen tuším.....už jsem jich testoval hodně a jen tato TESA mne potěšila a hlavně je to origo to co používá koncern na kabeláže....podobné jiné hadrové i docela kvalitní co jsem měl tak vždy svazek dost tvrdý neforemný.....M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...