Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

jj Ale dle DP je to jasně dané a píšou kontrolovat ale to je pro posměch kdo to bude kontrolovat a jak koukneš na kladky atd.....jen jsem se chtěl podělit protože se to tu x krát řešilo.....:-)))koknutím jen zjistíš že to neni totál ko......ten řemen nebyl na pohled tak špatný ale byl ko.....a ty kladky to sem čuměl......:-)))a právě mechanik ze škodovky který to dělá denně mě řikal že u nich to dělají automaticky celé komplet ve 120000 takže to co jsem viděl se ani nedivím.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímto postupem se kryje výrobce auta a odpovědnost nechává na servisech. Vem si příklad, že při 90.000 km se na to vybodneš a při 115.000 km se to potká. Kdo za to bude odpovědný ? Výrobce ne, protože předepsal kontrolu na 90.000 km a ty jsi tehdy řekl že to vydrží do další kontroly při 120.000 km. Jenomže to nevydrželo. Jemon jsem chtěl poukázat na to, že interval výměny rozvodů na benzínech není předepsán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ unavují jako myslím si že takto našláplá 1.8T/RS by normálně měla být také v 90T max tech 120T je to přeci jenom dost složitej motor ..... jinak z jiného soudku taky u TDI 81Kw to známej dělal až ve 180T a vše zázrakem vydrželo takže ten předpiš musí být s předstihem aby byla jistota ale zaráží mne ten interval i s kontrolama protože jak už kolega psal nic nepřekontroluješ pokud nerozebereš a to nikdo jentak nezaplatí........to už to radějí udělají komplet.....:.--)))

Mrs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak řikám to je najel s tím 180t a byla čiplá old model 81kw a dost často s tím tahal vlek a vůbec se s tím nepárál.....sám si myslím že to byl extrém ale tato zkušenost mě utvrdila jak ty rozvody jsou bezpečně naplánovány s výměnou dopředu :-))))ale zas tak u tech benzínů to asi neni na tech 180T i když to naše druhé auto na tom se to dělalo ted v tech 168T /1.8T AUM.....:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně když to všem vydrželo....horší je opak a pak třeba ta škoda u 20V :-)

mám známého s 1.8T 4x4 a dělal je v 184tkm a taky to dožilo......a jezdí dál :-)))a co mě řikal ten kamarád mechanik že žádné nevydrželo interval.....ale otázka je jaké opravdové km ty vozy mají......

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

´Teď jsem koukal do faktury a v těch skoro dvou stech km u mě byla měněna rozvodová sada, když jsem koukal na rozpis dle čísla dílu, tak v ní není vodní pumpa. Vydrží ještě? Musí při výměně vod. čerpadla motor ven? Jsou to ve škodovce lulani, že to nevyměnili rovnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráde tak to mne ani neřikej že jí nevyměnil servis........ve 200T bude před smrtí......jde o to že to je naprosto stejná práce jako když děláš rozvody a snad u AGN to také honí rozvody tu pumpu ale zřejmě ano nwkoukám ted do etky.........

já měl ted v ruce tu naší co má 170T a jako byla moc pěkná :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi fakt neměnili. Koukám, že je tam jen rozvodová sada, ve které, vodní pumpa není. Potká se mi motor, když odejde pumpa u AGN 20V? :feve:

A motor, když budu nechávat tu vodní pumpu, ven nebude muset? Díky za odpovědi

Editováno: , autor: dufado
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráde tak to mne ani neřikej že jí nevyměnil servis........ve 200T bude před smrtí......jde o to že to je naprosto stejná práce jako když děláš rozvody a snad u AGN to také honí rozvody tu pumpu ale zřejmě ano nwkoukám ted do etky.........

já měl ted v ruce tu naší co má 170T a jako byla moc pěkná :-))

Reklamovat by to nešlo? To je podle mne minimálně hajzlovina od toho servisu :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim odborníka, mám malej dotaz:

mám trošku problém, vibrace ve volantu, jenže ... vibruje mi volant od cca 120 km/h, dneska jsem to ještě zkoušel abych omezil varianty, a zjištění divný, vibruje jen při záběru (jakože noha na plynu) jak pustim plyn nebo i vyšlápnu spojku vibrace hned pryč, takže to asi vyvážením nebude?

Jak neodborně něco poznat, jakože co s tim asi je?

Zítra zkusim na převážení předních přestože byly vyváženy cca před týdnem než jsem přezul, pak asi geometrie, páč se mi i trochu víc sjíždí LZ kolo, ale mám strach z toho, že to dělá při záběru ... dělalo to i na zimákách R15, ale hned 130 a klid, tak jsem to neřešil, ale co mám teď letní R16, tak toto ... bojim se nad 120 a Lipsko se blíží, přece s tim nemůžu jezdit než upadne kolo ... :help: :help: :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ jak píše Palo ale asi bohužel neuznají na záruku ale můžeš to otestovat jako že ty lajk a myslel sis že to při techto KM je automaticky.....ale ono to s toho plyne že jí snad musí měnit automaticky!!!!

Peteres jj udělěj jak píšeš těžko radit na dálku ale co ložiska ???kolik to má najeto????kdyžtak SZ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...