Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Teda pane tak jsem to zkouknul a ty kolesa na tvojí oktě velikánskej mazec!! :prc: se celkem divím že ani moc nelezou ven :palec2: a výfuk taky špica věřím že v reálu je ta škvírka ještě menší jak jsme se bavili B)

jinak ještě jednou díkes za klíč :p;)

ale ale, moje milenka se objevila? kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kjubas .......možná by šel musel bych na to mrknout :-)))SZ

Chjetjov......JJ v poho :-)))

Palo......člověče Vojta má toho leona fakt pěknýho!!!! :-)))

každej tomu říkáme nějak, někdo hold Leon no ;):smich: :smich: :smich: :smich:

No a protože mne Vojta zná, tak vím, že si tohle mohu dovolit, on je totiž inteligentní člověk, kéž by i jeho bratr byl :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O pytle nešlo jen jsem zjistil že mne při převodu auta v novém TP zapsali ABS ne a auto ho má SLX v plné náloži v tom roce tak dobředu napsal 4xAIR a ABS oprava sám od sebe......a dozadu ke kolům ty pytle.......také jsem koukal....řikal něco že pokaždé byli jiné TP a kolonky a tam nastala ta chyba :-))))))

a kola prostě naprosto legalně mohu zařídit!!!!!!když dodáte typák nebo pokud na ně někdy byl typák tak ho možná seženu ale nesmí to být kopie z netu to se ti akorát vysmějou.......prostě original!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kjubas ok pošlu ti číslo a v týdnu si zavoláme......a můžem se na to nezávazně mrknout.....

CIJOML no jasně Michale přímo Typák OZ SUPERLEGGERA R19 na OCTAVII 1 to bych jinak přeci nepochodil!!!!!!!

a inspektorát si ty typáky zakládá k sobě pro případ nějakých nejasností.....takže musíš mít originál a ten jim necháš.....

proto zde hodně lidí psalo že to nejde atd....je to hodně papírování aby tě nevyhodili ale asi se to vyplatí....a jak jsem psal mohu zařídit je k tomu zapotřeba více lidí (samo vše ofiko ale neradi to dělají)takže když tady někoho vyhodili že to nejde tak se ani nedivím...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[P2M JJ pán zapaltil sám sobě :-)))))mám konečně radost že to už mám hotové.....tažné jsem měl pod stolem 4roky a výfuk tak 2roky :-)))))

No konečně... a výfuk 2 roky .. tak to určitě ano ... ty cihla nájezdy.. tak to jsi kaskadér... to musela být práce na hooooovno .. dobře znám .. lepší je mít kola ve vduchu ... a U OII to už nejde protáhnout vůbec .. to se musí povolit náprava .. atd.. hrůza...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příště budu muset zamazat ty profi nájezdy holt tuto práci dělám jen pro sebe:-))))))))))jo musel jsem to přizvednout heverem při nasunutí zadního dílu jinak bych to tam nedostal ale vše dopadlo dobře....i spony origo škoda + tmel na vyfuky ok.........

PS práce na nic ale šlo to..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kjubas ok pošlu ti číslo a v týdnu si zavoláme......a můžem se na to nezávazně mrknout.....

CIJOML no jasně Michale přímo Typák OZ SUPERLEGGERA R19 na OCTAVII 1 to bych jinak přeci nepochodil!!!!!!!

a inspektorát si ty typáky zakládá k sobě pro případ nějakých nejasností.....takže musíš mít originál a ten jim necháš.....

proto zde hodně lidí psalo že to nejde atd....je to hodně papírování aby tě nevyhodili ale asi se to vyplatí....a jak jsem psal mohu zařídit je k tomu zapotřeba více lidí (samo vše ofiko ale neradi to dělají)takže když tady někoho vyhodili že to nejde tak se ani nedivím...........

Tak ted si me uprimne "nasral". To nevis, ze statnimu uradovi se dava do rukou zasadne notarsky overena kopie a original si nechava majitel uz proto, aby ji mohl v podobe notarsky overene kopie pouzit kamarad u toho sameho urady? ;-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale já to netušil předal jsem podklady a doklady :-)))a vrátil se mne jen TP a řikám kde jsou typáky a bohužel jsou založeny na inspektorátu......

ale jak jsem psal mohu zařídit........!!

TYPOVÝ LIST......pokud se někdy k těm kolům dělal a nejsou moc staré a následně zařídit ZAPSÁNÍ DO TP...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...