Přejít na obsah

Napajeni zesilovace


Doporučené příspěvky

Budes musiet to prevliect cez gumovu prechodku a bud to potiahnut lavou stranou auta, alebo stredom.

Robim to uplne bezne.

To znamena ze budu muset sundat takovou tu plastovou listu co je pod steracema abych se k nejake pruchodce dostal? Ta lista je tam nejakym zpusobem narazena a nechce se ji dolu, nerad bych ji ulomil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz otevres kapotu, tak na prave strane (viz foto nahore) v rozku je prulez. Udelal jsem to tak, ze jsem vzal pevny drat, primotal na nej kabel, co pujde k zesaku. Vyleze to na strane ridice. Je tam takova plastova kokotina, kterou oddelas, pak to muzes protahnout vlevo v prahove liste, je tam dost mista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, to neni domaci telefon, to je napajeni vakuovy pumpy volove :p Muj zesik a kabelaz se tesi na tenhle vikend a lezi tady vedle me na koberci ;)

to máš jediný štěstí

no já znám trošku jinou a čistou cestičku

nemám to ze své hlavy, ale ukázal mi to MartinRS...oddělá se tzorpédo na řidičovo straně dá se pryč odkryje se víko to se sundá no a je vidět do autí (v autě se musí ještě oddělat ta mřížka co je zespodu u volantu) je to hezká čistá práce a průlez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, to neni domaci telefon, to je napajeni vakuovy pumpy volove  :p  Muj zesik a kabelaz se tesi na tenhle vikend a lezi tady vedle me na koberci  ;)

to máš jediný štěstí

no já znám trošku jinou a čistou cestičku

nemám to ze své hlavy, ale ukázal mi to MartinRS...oddělá se tzorpédo na řidičovo straně dá se pryč odkryje se víko to se sundá no a je vidět do autí (v autě se musí ještě oddělat ta mřížka co je zespodu u volantu) je to hezká čistá práce a průlez

No ja osobne uz to necham na Martinovi, kudy to bude chtit vest ;) Puvodne sem to chtel udelat sam, ale radsi to necham na kluky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, to neni domaci telefon, to je napajeni vakuovy pumpy volove  :p   Muj zesik a kabelaz se tesi na tenhle vikend a lezi tady vedle me na koberci  ;)

to máš jediný štěstí

no já znám trošku jinou a čistou cestičku

nemám to ze své hlavy, ale ukázal mi to MartinRS...oddělá se tzorpédo na řidičovo straně dá se pryč odkryje se víko to se sundá no a je vidět do autí (v autě se musí ještě oddělat ta mřížka co je zespodu u volantu) je to hezká čistá práce a průlez

No ja osobne uz to necham na Martinovi, kudy to bude chtit vest ;) Puvodne sem to chtel udelat sam, ale radsi to necham na kluky ;)

no tak to bude profi práce tak se koukej jak to bude dělat ;) a kdy tam budeš? o víkendu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to bude profi práce tak se koukej jak to bude dělat ;) a kdy tam budeš? o víkendu?

No, asi u toho nebudu, pac toho bude ponekud vic, naprava, tlumice, tohle, asi vyfuk, a jeste par drobnosti. Facelift asi nevyjde, pac sice je vsechno, ale chybi jedna vec, naraznik :) Teda spis lak na nem asi nebude hotovej. Melo by to byt tenhle vikend...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to bude profi práce tak se koukej jak to bude dělat ;) a kdy tam budeš? o víkendu?

No, asi u toho nebudu, pac toho bude ponekud vic, naprava, tlumice, tohle, asi vyfuk, a jeste par drobnosti. Facelift asi nevyjde, pac sice je vsechno, ale chybi jedna vec, naraznik :) Teda spis lak na nem asi nebude hotovej. Melo by to byt tenhle vikend...

no ty jo tak to budou mít kluci trošku víc práce se modli, aby se mi ten malej ještě nenarodil bo kluci jdou v první vlně zapíječů se mnou kalit tak pokud se zlejou tak toho moc neudělají :smich::p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty jo tak to budou mít kluci trošku víc práce se modli, aby se mi ten malej ještě nenarodil bo kluci jdou v první vlně zapíječů se mnou kalit tak pokud se zlejou tak toho moc neudělají :smich::p:smich:

No to budou, uz sme se domlouvali asi pred mesicem, tak snad to vyjde :t No a s tim Tvym malym, bud ho vyplivnete uz ted, nebo az tak v pondeli vecer :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, to neni domaci telefon, to je napajeni vakuovy pumpy volove  :p  Muj zesik a kabelaz se tesi na tenhle vikend a lezi tady vedle me na koberci  ;)

to máš jediný štěstí

no já znám trošku jinou a čistou cestičku

nemám to ze své hlavy, ale ukázal mi to MartinRS...oddělá se tzorpédo na řidičovo straně dá se pryč odkryje se víko to se sundá no a je vidět do autí (v autě se musí ještě oddělat ta mřížka co je zespodu u volantu) je to hezká čistá práce a průlez

Co myslis tim oddela se tzorpedo? to je nejaka vec ze strany motoru? Potreboval bych to trosku priblizit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Torpedo je ta plastova mrcha pod steracema

Hmm to je prave ten problem ze nevim jak ji oddelat abych ji neulomil. u starsich oktavek to prej bylo na nejaky srouby ale to ja uz nemam je tam nejakym zpusobem narazena ci zacvaknuta a ja nevim kde za ni muzu vzit aby se neulomila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nacvakany v ty liste pod sklem, musis to mirnym nasilim dostat ven, nejlip od kraje nebo od prostredka, nic se tam nesroubuje. Ale zase opatrne, at si to neorves.

No a myslis ze je dobry tedy za to tahat nekde u skla a nebo spis na druhej strane?

Ja si myslim ze je to zacvakli nekde u toho skla, takze byh asi odhrnul tu gumu co jde pres sklo a necim to skusil jako vypacit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a myslis ze je dobry tedy za to tahat nekde u skla a nebo spis na druhej strane?

Ja si myslim ze je to zacvakli nekde u toho skla, takze byh asi odhrnul tu gumu co jde pres sklo a necim to skusil jako vypacit.

No ono je to chyceny tesne pod sklem, vlastne jak konci spodni hrana skla, tak pak je hned je listicka ve ktery to drzi. Ja to vetsinou vyndaval odprostred, chce to s citem a pokud to nejde, tak to jemne vypacit nejakym sikovnym sroubovakem nebo podobnym vynalezem. Kdyz odhrnes tu gumu, tak to uvidis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a myslis ze je dobry tedy za to tahat nekde u skla a nebo spis na druhej strane?

Ja si myslim ze je to zacvakli nekde u toho skla, takze byh asi odhrnul tu gumu co jde pres sklo a necim to skusil jako vypacit.

No ono je to chyceny tesne pod sklem, vlastne jak konci spodni hrana skla, tak pak je hned je listicka ve ktery to drzi. Ja to vetsinou vyndaval odprostred, chce to s citem a pokud to nejde, tak to jemne vypacit nejakym sikovnym sroubovakem nebo podobnym vynalezem. Kdyz odhrnes tu gumu, tak to uvidis.

Ok ja to tak nejak zkusim. Ohrnu tu gumu a nejakym drevenym klinem to zkusim vypacit pres hranu skla, doufam ze nic neznicim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...