Přejít na obsah

17" alu Fabia


Márfy

Doporučené příspěvky

nedal jsem na jiný... pujčil jsem si lakyho ronaly... 17" a nejelo to... proto řikám že bych chtěl ty O.Z.eta co mám ale 17" protože ta 16" váží 4,5kg a tam nebyl skutečně rozdíl oproti 14" a když jsem to snížil tak to jede ještě líp... mám proto 2 vysvětlení a asi oboje jsou pravdivá... tím snížením to jede jenom po vnitřkách gumy a nemá to takovej odpor a druhý že to nenasava tolik vzduchu pod auto...

no prostě tydle 16" dám na zimu a 17" na leto... 14" zimní prodám... nechce někdo? Mishelin pilot alpin2 nebo co to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi nebudete věřit co jsem právě dělal???

koukal jsem a hledal jsem levné pneu a levná kola... přišel jsem na to že nové pneu 205/40R17 a kola O.Z.17" vyjdou dráž než 18"O.Z. s gumou 215/35R18... takže jsem na vážkách... kdyby se kupovalo něco nového... ale asi nebude... Navíc 18" v techničáku není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně... při dnešním tempu a zákonech je celkem jedno jak to jede.. stejně jedou všichni za nákladákem... ale říkám si jestli to kolo bude lehké jako jsou lehké ty 16" respektive v poměru... tak by to bylo pořád lehčí kolo než když má někdo normální 17"... ale nevim no... je pravda že to kolo je lacinější než kde jaká 17" a je to OZ a gumy výjdou téměř na stejný peníze...

ale je to čistě hypotetické, protože s největší pravděpodobností tam pujdou jen nové gumy na 16" a to 195/45R16... sice nejsou v papírech ale jsou levný a pojede to na nich líp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jakypa potom 18ky? jako ja bych treba radsi naky 17´´ nebo klidne 16´´ lporadny krasny lesteny limce nez 18´´

i kdyz takovy 18´´ ze stary audi A8 nebo audi RS6 to bych si nechal libit :-)

no právě jde oto jakej maj kola design!!, někerý sou krásný v 16 a některý sou krásný v 18 -_-;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...