Přejít na obsah

Dílenský test Škoda Auto


Vytlacil

Doporučené příspěvky

Pratele, pred malou chvili mi dosel dopis z MB, ve kterem jsme byl osloven, abych se ucastnil dilenskeho testu Skody Auto. Test spociva v tajne kontrole kvality servisnich mist Skoda Auto v CR. Za ucast v testu nabizi Skoda Auto odmenu 3.000,- Kc (pokud servisu nikdo nic neprozradi).

Tento napad se mi libi a zucastnim se tohoto testu. Nejde mi ani tak o ty penize (ale jsou urcite dobre na tri nadrze:-), ale spise o to, ze Skoda Auto se snad konecne zacala zabivat problematickou kvalitou sve servisni site.

Dostali take tento dopis? A co na to rikate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přišel v prosinci taky dopis z MB, abych ohodnotil jeden autorizovaný servis, kam nejvíc jezdím. Bylo tam poměrně dost detailních otázek, ale bylo to asi něco jinýho, protože to bylo zadarmo. A já blbec to vyplnil... :doh

Proč né, pokud to berou vážně... Nebo to je chytrý tah, jak se před lidem blýsknout, že mají zájem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přišel v prosinci taky dopis z MB, abych ohodnotil jeden autorizovaný servis, kam nejvíc jezdím. Bylo tam poměrně dost detailních otázek, ale bylo to asi něco jinýho, protože to bylo zadarmo. A já blbec to vyplnil... :doh

Jo to mi prislo taky, to jsem jim vyplnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přišel v prosinci taky dopis z MB, abych ohodnotil jeden autorizovaný servis, kam nejvíc jezdím. Bylo tam poměrně dost detailních otázek, ale bylo to asi něco jinýho, protože to bylo zadarmo. A já blbec to vyplnil... :doh

Jo to mi prislo taky, to jsem jim vyplnil.

a me to prislo asi desetkrat, z teho parkrat vyplneno, lec neodeslano :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele, pred malou chvili mi dosel dopis z MB, ve kterem jsme byl osloven, abych se ucastnil dilenskeho testu Skody Auto. Test spociva v tajne kontrole kvality servisnich mist Skoda Auto v CR. Za ucast v testu nabizi Skoda Auto odmenu 3.000,- Kc (pokud servisu nikdo nic neprozradi).

Tento napad se mi libi a zucastnim se tohoto testu. Nejde mi ani tak o ty penize (ale jsou urcite dobre na tri nadrze:-), ale spise o to, ze Skoda Auto se snad konecne zacala zabivat problematickou kvalitou sve servisni site.

Dostali take tento dopis? A co na to rikate?

Já jsem se této akce zúčastnil. Osloven jsem byl už v prvním roce a využil jsem této akce až do maximálně povolených tří let stáří vozu. Výhodou byly nejen peníze, ale žádná nutnost se o cokoliv starat. Určení servisu bylo po domluvě, jednalo se vždy o servis cca do 20 km vzdálený, termín, čas, vše po domluvě. Poté sraz se servisním technikem, který na autě nasimuloval různé závady a pak jako každý jiný běžný klien předáváte auto do servisu. Vyzvednout auto po prohlídce jdete sami. platíte, odjíždíte a následně se vracíte s technikem, který auto veze zpět na dílnu, vše zkontroluje, prověří kvalitu, vy mezitím vyplníte dotazník, dostanete peníze a odjíždíte. Žádnou dovolenou jsem si brát nemusel, technik mě odvezl zpět do práce a pak pro mě přijel, ve všem mi vyšel maximálně vstříct. Stálo mě to asi dvě hodiny náhradního volna. Ale získal jsem mnohem víc, dobrý pocit z ušetřených peněz a z dobře odvedené práce. Kdo má možnost a zájem doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídku jsem nedostal, ale vím od techniků ze Škoda servisů, že to funguje už poměrně dlouho. Zákazník, který takovéto nabídky využije, na tom prý vydělá tím, že má servisní prohlídku či jiný úkon, na který byl objednán, zadarmo, hradí to Škodovka, aspoň takto mě informovali technici, jak jsem nakoupil, tak prodávám ;)

V servisech takovémuto člověku od Škodovky přezdívají "fantóm". V jednotlivých servisech Škody se prý objevují náhodně, většinou tak 2x ročně a nasimulované závady mívají nejrůznější charakter, ale prý je jich vždy 5. Třeba upuštěný tlak v některém z kol nebo rezervě, rozpojený nějaký štekr, znefunkčněné některé osvětlení, zejména světýlko v kufru atp. A při takové RP, kde je úkonů mraky se někdy, co si budeme nalhávat, technici na nějaké úkony prostě vyfláknou, ikdyž by se to dít nemělo. Třeba kontrola tlaku v rezervě v rámci RP je asi často opomíjený úkon <_<

Chtělo by to ovšem od fantómů ze Škodovky trochu víc nápaditosti, mi říkal technik, že když takhle při roční prohlídce narazí třeba na rozpojený konektor osvětlení kufru, tak je to značně neobvyklá závada, technik tedy začne větřit nějakou čertovinu a má se potom hezky na pozoru a hledá, kde jsou ty zbývající 4 závady, které má objevit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídku jsem nedostal, ale vím od techniků ze Škoda servisů, že to funguje už poměrně dlouho. Zákazník, který takovéto nabídky využije, na tom prý vydělá tím, že má servisní prohlídku či jiný úkon, na který byl objednán, zadarmo, hradí to Škodovka, aspoň takto mě informovali technici, jak jsem nakoupil, tak prodávám ;)

V servisech takovémuto člověku od Škodovky přezdívají "fantóm". V jednotlivých servisech Škody se prý objevují náhodně, většinou tak 2x ročně a nasimulované závady mívají nejrůznější charakter, ale prý je jich vždy 5. Třeba upuštěný tlak v některém z kol nebo rezervě, rozpojený nějaký štekr, znefunkčněné některé osvětlení, zejména světýlko v kufru atp. A při takové RP, kde je úkonů mraky se někdy, co si budeme nalhávat, technici na nějaké úkony prostě vyfláknou, ikdyž by se to dít nemělo. Třeba kontrola tlaku v rezervě v rámci RP je asi často opomíjený úkon <_<

Chtělo by to ovšem od fantómů ze Škodovky trochu víc nápaditosti, mi říkal technik, že když takhle při roční prohlídce narazí třeba na rozpojený konektor osvětlení kufru, tak je to značně neobvyklá závada, technik tedy začne větřit nějakou čertovinu a má se potom hezky na pozoru a hledá, kde jsou ty zbývající 4 závady, které má objevit :D

Přesně tak, jak píšeš to i bylo. Upuštěná rezerva, odsátí chladící kapaliny, pod minimum, spálená žárovka v kufru a startování s alobalem převlečeným přes klíček. Byl jsem, jak už jsem psal třikrát na této servisní prohlídce a vždy všechny závady byly objeveny. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...