Přejít na obsah

POJISTKY - sken kartičky s rozmístěním pojistek


repkin

Doporučené příspěvky

Tak mě napadlo, že se to někomu bude hodit, protože mě to rozhodně pomohlo.

post-31558-1263982813_thumb.jpg

post-31558-1263982620_thumb.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------

Předem se omlouvám moderátorům, jestli tady už tohle téma je, já ho od rána marně hledal a nenašel jsem tak snad tohle někomu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem poprvý viděl tu kartičku, modlil jsem se, aby se mi na cestě nespálila žádná pojistka, protože i přes moji dobrou představivost, bych potřeboval na některé symboly křišťálovou kouli :)

vytisknul jsem si na 1 A4 a zalepil do složky obrázky ze ser. příručky

fabia.pdf

jinak špatbý nápad to není dát to sem. najdou se určitě ti, kteří tam tu kartičku nemají

Editováno: , autor: boobika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...
  • o 4 měsíce později...

jj 3 pojistky:D nasel sem,ale  fabei nema nejake obrovske? ja na fiatu mel 50 az 80 A. snad 6. a pak asi 2é relatek zatim se nenasel ani jedno. nejaky by melo byt pod volantme,ale nevim jetsli musi cela palubka dolu.

Ty "obrovské" jsou ty plechové propojky na šroubky co vidíš, když sundáš kryt na akumulátoru. Nejsou vytahovací jako ty v boxu hned vedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Na té kartičce sice jsou symboly, k čemu která pojistka patří, ale není tam vůbec kolik A má která mít, takže jdu koumat návod (který v autě samozřejmě není).

Jinak proč to dělám, zaprvé včera zapraskalo v rádiu, zablikalo a zhaslo a pak už nehrálo. Myslíte, že to souvisí s pojistkami, nebo to "rádio" mám vyhodit?

Na pozici pro rádio totiž zrovna žádná pojistka není a není to poprvé, co jsem se setkal s rozdílem rozmístění pojistek mezi návodem a skutečností ve voze.

 

Další věc je, že za jízdy (nebo po zhasnutí motoru) nejdou otevřít 5. dveře, musím otevřít vždy zadní dveře (levé nebo pravé), jinak se do kufru nedostanu, co to je za kravinu? Ten kufr se prostě zamkne, ale měl by se odemknout, když jako šofér vystoupím přeci ne?

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Co se stane, když vyndám pojistky vyhřívání sedadel, rádio, navigace a nebudou tam opět navráceny.
Nebude to mít nějaký vliv na činnost ŘJ během provozu?
Ještě jsem přidal přehled pojistek na Fabii I./1,2 HTP

Pojistky Fabie I.a.jpg

Pojistky Fabie I.jpg

Tisk pojistky.jpg

Editováno: , autor: Turista
Přidání označení pojistek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

dobrý nápad dát sem tu kartičku s popisem pojistek. Jak to mám ale u Fabie I Junior? Pojistky jsou na levém boku od volantu. A ještě jedna věc: slyšel jsem, že přední stěrače a zadní stěrač mají vlastní pojistky. Číslo a sílu pojistky zadního stěrače znám,jde o pojistku 32 a má 10A, ale kde ji mám hledat? V interiéru pod volantem jsou jen pojistky od čísla 39. Rád bych dořešil problém nefunkčnosti zadního stěrače, a pravděpodobně to bude dáno špatnou pojistkou. Díky všem za rady.

Editováno: , autor: FrantaMohyla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...