Přejít na obsah

Výkon motoru 1.2 (47kW)+Martinoslav


Paulz

Doporučené příspěvky

takovej kámoš s nima zase nejsem, možná časem

no zamestnanci si muzou jednou za rok koupit sadu kol za 20% prodejni ceny, jediny auto u tovarny neni bez hlinikacu....... :) , ale ta vyrobni je 700 káčé ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[no zamestnanci si muzou jednou za rok koupit sadu kol za 20% prodejni ceny, jediny auto u tovarny neni bez hlinikacu

Ty brďo to by šlo škoda že tam nikoho neznam :disgust: takhle bude džunda na plechačích snad navěky.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[no zamestnanci si muzou jednou za rok koupit sadu kol za 20% prodejni ceny, jediny auto u tovarny neni bez hlinikacu

Ty brďo to by šlo škoda že tam nikoho neznam :disgust: takhle bude džunda na plechačích snad navěky.

jj nechat si od nekoho koupit kolesa, ale myslim, ze to maji uz vosefovany jejich znami....... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojujeme o servisní práce, uvidíme co přinese čas a jestli se mi podaří prosadit se v konkurenci, jinak provoz super moderní včetně zabezpečení.

v Pardubicich je to ted novy? Me info pochazi z Jicinske pobocky Ronalu, tam vyrabeji 10.000.000 kol rocne, vyroba jednoho kolecky pry vychazi cca na 15 minut........ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tři prd...le odpovědí ale jak je to s tím výkonem?... :smich: ne to byla sranda, nemohl jsem na tohle nezareagovat, no když jsem sem vlezl poprve tak jsem taky nevěděl že ty témata se opakují prostě jsem se zeptal a dostal odpověd najdi si to to je to tu někde, od tý doby hledám, ale pokaždé když někdo přijde nový tak to prostě udělá , nevím že jste na to tak všichni alergický stačí napsat jak to hledat a hotovo, z Martinoslava občas cítím že prostě uznává jen své auto a ostatní ho nezajímají, věřím že moderátor je nevděčná práce, ale lepší než naznačit člověku jak se umí zamykat je vysvětlit , musím říct že aroganci z něho občas cítím taky , neříkám že to není dobrý člověk a ani ho nebudu hodnotit protože ho neznám ale ne jeden tu byl na Donutila alergický, ale je to tu forum a hlavně by mělo radit, když si všimnete poslední témata tak se tu píše hledej je to tu , zase další kdo otravuje se servem, tak to tu zamkněte a za rok za dva až vylezou další mouchy na fabii tak to pojede znova, myslím že už je tu vše co snad na fabii mohlo být, a když nechcete poradit novýmu majiteli fabie a psát mu hledej ,už to tu bylo a podobně tak sem nepište, taky nevím ja někdo psal že by se nemělo psát do bazaru pokud to nechceš koupit, s tím nesouhlasím, jo je jasný když někdo něco prodává a druhý napíše já to mám taky o 200kč levnější tak je to svinárna, ale pokud někdo prodává zadní světla na fabii za pomalu tři tisíce a nový stojí dvojku, tak si prostě neodpustím to tam napsat, a přeci se tam řeší jestli to jde na to či ono auto a taky se to netýká přímo prodeje, prostě to k bazaru patří, pokud už jde o lidi na foru, prostě každý je jiný mě osobně se líbí přízpěvky Pavy nebojí se říct co si myslí nikoho neuráží, taky si myslím že dovede uznat chybu a taky poradit, měl jsem s ním nejednu diskuzi a nikdy to nebyla hádka, nezapomente že tu řešíme fabie a kdo nechce odpovídat tak at radši nepíše, já myslím že těch nových témat už tolik nebude , a i v starých se dají dělat změny ,poznatky , nikdo není dokonalý , to je můj názor , nemusíte ho komentovat , nikoho nesoudím :dj:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš :smich::smich: jinou odpověd bych ani neočekával, jiný názor než tvůj prostě neuznáváš , myslím že moderátor by měl mít objektivní názor a měl naslouchat všem stranám, moje malá je taky taková vše musí dělat po svém jak není po jejím tak se vzteká , jsou ji 2 roky :smich::smich: , nech si o to tvé moderátorství hlasovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo klidne to smaž jeden už jsi smazal, když nejsi ochoten snest kritiku , tva arogance se nemusí ukazovat, ta se jen projevuje, myslím že lidi jako ty by neměli být moderátoři ,nemáš už aspon podle mě přínost pro tohle forum, spíš víc lidí odradíš, jak od tebe tak od Donutila, jinak klidně maž a zamykej já žádný komplex nemám :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ted jsi mi to ale nandal 65.gif

Jezis marjaaaaaaaaaa, prosimte, uz toho nech... Vzdyt to je jak kdyz se hadaj deti na pisecku. Jestli proti me neco mas, muzeme si to jako chlapi vyrikat nekde na srazu. A tim nemyslim, ze si rozbijem drzky, ale proste si vyrikame kde je problem. Takovy ty reakce "ja nemluvim, ja pisu", to je na urovni ditete ze zakladni skoly. Moc dobre vis, jak to bylo mysleno.

Ale jak rikam, nema smysl se tady hadat. Ty neznas me, ja neznam tebe. Nechme to tak byt, mozna je to lepsi, nemyslis? 336.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...