Publikováno Květen 8, 200619 r Zdravím všechny a mám takový dotaz: Nedávno mi opravovali v servisu el.servo na řízení a přitom měli odpojenou baterii. Ted mi nefunguje na levém předním okně automatický dojezd(ani nahoru, ani dolu), obyčejně okno funguje. Na levé straně jde oboje, jak ručně,tak automatický dojezd. Nevíte, čím to může být, případně, zda se to stalo tím odpojením aku? Díky za odpovědi.
Květen 8, 200619 r Klíčem odemkni auto a podrž v odemykací poloze dokud ti nesjedou okna dolů. Pak to udělej obráceně aby se okna zavřela. To by mělo možná pomoci.
Květen 8, 200619 r pises oboje u leve strany , mam takovy dojem, ze tou prvni levou stranou jsi myslel pravou......tam ti to ani fungovat nebude....na strane spolujezdce neni dvoupolohove tlacitko
Květen 8, 200619 r Autor Jee, omlouvám se, to na "leve straně jde oboje" mělo správně být na pravé straně, tedy okno u spolujezdce, ovládané z místa řidiče.
Květen 8, 200619 r ...spolujezdcovo okno tedy nestahnes tlacitkem od ridice....... leda spatny kontakt Edit: zda se, ze stejny problem ma zrovna nekdo v sekci Octavia http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=8571 Upraveno Květen 8, 200619 r od Bobik
Květen 8, 200619 r Psal, že když stahuje okno u spolujzdce tlačítkem u řidiče, tak se mu neotevře a nezavře automaticky. Stalo se mi něco podobného a otevření a zavření oken klíčem, tento problém odstranilo. Koukni do Návodu k obsluze. Na str.14 se píše: Po připojení akumulátoru je nutno nastavit horní polohu zavřeného okna ( aktivovat systém). - klíčem pomocí komfortního ovládání zavřete všechna okna - klíč krátce uvolněte - po zavření oken podržte klíč v zamykací poloze ještě asi 3s. Upraveno Únor 19, 201015 r od Standis
Květen 26, 200619 r Můžu potvrdit že to u Fabie funguje. Měl jsem stejný problém. A taky mi po vytáhnutí baterie svítily kontrolky EPC a Elektronika motoru, ale to je zase jiný příběh :-)
Září 5, 200619 r A co když nemám zámky ve dveřích???Budu měnit zřejmě teď na podzim baterii. funguje to i za pomocí tlačítek. Budeš držet tlačítko u okna které ti nefunguje dokud ti nesjede dolů, uvolníš tlačítko a znovu je stiskneš pro sjezd dolů a budeš držet cca 3s. Totéž uděláš nahoru, budeš držet dokud nevyjede nahoru, uvolníš a znovu nahoru na cca 3 s. Potom by mělo fungovat.
Září 5, 200619 r Ja bych ty motorky 3s netrapil Staci to jen promacknout nadoraz a zase pustit - mam vyzkouseno
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.