Přejít na obsah

Bouračka?


ratras1

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, před Vánocema jsem si pořídil ojetou oktávku, kupoval jsem ji z bazaru, prej nebouraná, první majitel a tak, však to znáte. Auto jezdí v pohodě, všechno funguje, prostě zatím jen samá chvála, ale dneska mi na to mrknul, jeden člověk co tomu trochu víc rozumí a zjistil, že je lakovaná kapota, oba blatníky a měněné přední okno, tak jsem se chtěk zeptat, myslíte, že to bude na nějakou slevu v tom autobazaru? nebo mám už smůlu?

Dík za postřehy a případné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nechci te naprudit :-). Ale ja to resil tak ze jsem koupil auto od kamose protoze kdyz jsem se zacal pohybovat po bazarech tak jsou to pekni smelinove ti kluci co to prodavaj.

Jinak jeden tenhle smelina mi rekl. Ja prece nemuzu vedet zda byla nebo nebyla bourana!!!! To ze tam je napsano nebourana znamena ze v dobe prodeje neni nikde naborena. A takhle na to nahlizi i polisi. Je napsano ze se prodava nebourana a kdyz se podivas opravdu ti ji prodali tak ze nema nikde ohnute blatniky proste nic :-).

Editováno: , autor: Jirik.DC
Necitovat bezprostředně předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud panuje spokojenost s volbou vozu, tak to neřeš. Od bazaru nic nedostaneš, budou hrát mrtvého brouka. Oni nic nemusí, pouze zprostředkují prodej. Vždy stejná odpověď,nech je to Ostrava, Praha, nebo Brno. Je mi jasné, že tě to sere, ale opravdu s tím nic neuděláš. Pro stoprocentní jistotu si můžeš nechat změřit tloušťku laku, nad 200 mikronů (si nejsem jistý jednotkou) to bývá oprava laku. Ale nic to neřeší, snad jen jistotu, že se jedná o opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, před Vánocema jsem si pořídil ojetou oktávku, kupoval jsem ji z bazaru, prej nebouraná, první majitel a tak, však to znáte. Auto jezdí v pohodě, všechno funguje, prostě zatím jen samá chvála, ale dneska mi na to mrknul, jeden člověk co tomu trochu víc rozumí a zjistil, že je lakovaná kapota, oba blatníky a měněné přední okno, tak jsem se chtěk zeptat, myslíte, že to bude na nějakou slevu v tom autobazaru? nebo mám už smůlu?

Dík za postřehy a případné rady

Pokud Ti na to koukal někdo kdo tomu rozumí tak by měl poznat zda to bylo bourané nebo jen stříkané.Já jsem také stříkal kapotu a blatníky ale jen proto že to bylo vše omlácené od kamínku.To samé přední okno. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Ti na to koukal někdo kdo tomu rozumí tak by měl poznat zda to bylo bourané nebo jen stříkané.Já jsem také stříkal kapotu a blatníky ale jen proto že to bylo vše omlácené od kamínku.To samé přední okno. :)

No podle něj, to bylo pomačkané, a stříkané. Kapato a jeden blatník určitě, kapota je vidět podle šroubů, že byla i dole. Jinak blatníky stříkali na autě očividně, jako poznat to není, kdyby mi to neřekl, tak bych si asi ani nevšim, udělané je to pěkně a jinak jsem s autem spokojený, spíš mě štve ten pocit, že vlastně nevím co všechno tomu bylo no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odkaz, ale nepotěšil mě, po přečtení smlouvy jsem zjistil, že tam mám tu větičku " kupuje automobil jak stojí a leží" takže mám smolíka, co se dá dělat, uvidíme časem jak to bude jezdit, snad to nebylo nic vážného no.

Jinak díky za rady a při koupi ojetiny fakt bacha (radši novou ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...