Přejít na obsah

Jakou hustilku?


Cushdie

Doporučené příspěvky

taky beru vzduch zadáčo u pumpy, jenže jsem kdysi měl pěknou fungující hustilku a přišel jsem o ni. V tu chvíli jí začal otec strašně moc potřebovat s tím, že je jeho... no už čtyři roky odolávám psycho nátlaku, ale ted se přidala i mama a to už je na mě moc. Chce si nafouknout bicycle a tak už je chci mít z krku oba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu. Za chvilku se tady bude každej ptát kam má strčit klíč v autě, když mění kolo.

:disgust::huh::huh:

Ja ti poradim - do kapsy u kalhot a zapnout (neukradnou auto a nestratis ho :t

Jinak taky uz radu let vozim v aute malej kompresor na dofukovani, ale pouziti tak jednou za dva roky jinak benzina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nezbláznil jsem se, fakt sháním nějakou normální pumpu a jelikož mi pod rukama (nohama) odešlo již pár šmejdů, tak bych chtěl vědět, jestli někdo z vás neudělal dobrý kup.... kde a za kolik... díky

Ja foukam Plynem,takze pokazde v servisu,jen rezervu mam vzduchem a tu foukam kompresorem z lednicky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nezbláznil jsem se, fakt sháním nějakou normální pumpu a jelikož mi pod rukama (nohama) odešlo již pár šmejdů, tak bych chtěl vědět, jestli někdo z vás neudělal dobrý kup.... kde a za kolik... díky

Mozna blby dotaz, ale jaky mate interval mezi dohustovanim pneu. Me na octe drzi, tak jednou za 3 mesice kontrola, nekdy i trochu dofouknu u cerpacky, vcetne rezervy.

HM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nezbláznil jsem se, fakt sháním nějakou normální pumpu a jelikož mi pod rukama (nohama) odešlo již pár šmejdů, tak bych chtěl vědět, jestli někdo z vás neudělal dobrý kup.... kde a za kolik... díky

Mozna blby dotaz, ale jaky mate interval mezi dohustovanim pneu. Me na octe drzi, tak jednou za 3 mesice kontrola, nekdy i trochu dofouknu u cerpacky, vcetne rezervy.

HM

spíš náhodně na pumpě, nebo nejčastěji když vysávám, což ale není často. A nebo když vidím, že asi kolo není úplně O.K. nafouknutý. Ale většinou pokud není někde chybka, tak to vydrží celou sezonu prakticky bez dofukování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...