Přejít na obsah

WRC křídlo


Martin Kuděla

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat jak je to s křídly všeobecně a hlavně líbí se mi WRC, tak kdo ho má mohl by napsat jak to je s tou homologací a STK případě policajtama. Jeden chlapík se mi snažil v Ově na burze protlačit RS křídlo, které tam může být ale udajně WRC je zakázané, podle mě je to hovadina ale raději se zeptám:-) Díky za odpověďi:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdar, na burze v OVĚ mi to taky řikal chlapik, vnucoval mi RS ale ja mam WRC a líbí se mi mnohem více.Mám ho na autě bez homologace,ted mam po technicke,byl trochu problem, ale vždy se to da nějak udělat,že.. :smich: policajti mě berou co chvíli a zatím nikdo nic nenamítal,spíše se jim líbilo.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, na burze v OVĚ mi to taky řikal chlapik, vnucoval mi RS ale ja mam WRC a líbí se mi mnohem více.Mám ho na autě bez homologace,ted mam po technicke,byl trochu problem, ale vždy se to da nějak udělat,že.. :smich: policajti mě berou co chvíli a zatím nikdo nic nenamítal,spíše se jim líbilo.. :palec2:

No dneska jsem tam byl znovu rozhodnuty ze teda pujdu do kridla RS2 ale pak jsem našel křídlo WRC za 2200 ale bez papiru (chlapík mi nabízel RS2 za 1600 v "akci") tak se ted hodne rozhoduji jestli to vzit nebo ne, nechci mit zase nejake velke problemy protoze toho dost najezdim. A i když jsem se ptal jestli by k tomu nějaké papíry náhodou nešli udělat tak mi řekl že mi to dá jedině bez papírů. Navíc myslím že by to mělo být napsáno i v TP stejně jako 17" kola ne?

Editováno: , autor: Martin Kuděla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, tak pridavam taky postreh :) Mam WRC kridlo :) a nechci se chvalit, ale prijde mi jako jedno z nejlepsich, ktere jsem kdy videl. A to z jednoho jedineho duvodu, ma na sobe i ten zadni znak SKODA - tzn. ze se tam nedrzi voda a nerezne to kolem toho :) A homologace je samozdrejmnost :)

post-52131-1279016706,0484_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj, octu jsem už s wrc křídlem koupil ale nemám k tomu žádný doklady. Jediný co jsem zjistil je, že ze spodu je vyražen atest. Teď jsem se vrátil z technický a mám ji jenom na měsíc, že ať jdu s typovým listem na magistrát a oni to zapíšou do techničáku. Nevíte prosím někdo kde bych sehnal nějaký typový list? Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, octu jsem už s wrc křídlem koupil ale nemám k tomu žádný doklady. Jediný co jsem zjistil je, že ze spodu je vyražen atest. Teď jsem se vrátil z technický a mám ji jenom na měsíc, že ať jdu s typovým listem na magistrát a oni to zapíšou do techničáku. Nevíte prosím někdo kde bych sehnal nějaký typový list? Děkuji za odpověď

To sezenes horko tezko :) kdyby jsi obetoval treba tisicovku, verim ze by nebyl problem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně ted mu dáš tisícovku za křídlo,příště ji bude chtít zase nebo najde něco jinýho...myslím,že tisícovka je dneska dost peněz abych je vrážel někomu za takovou prkotinu jako tohle,to raději pojedu stk jinam. Na některých stk netolerují skoro nic navíc pokud to nemáš zapsáno v TP. Bohužel u nás neexistuje TUV. Takže když už tam pujdeš nech si dopasat vše co jde, je to za jedny peníze a je klid,něco málo lze zapsat i do malýho techničáku,takže když tě potkají orgáni máš to tam a je to.

A za 500,- věřím,že ti ho někdo sežene nebo jen ofotí to by ti mělo stačit

Editováno: , autor: skodik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...