Přejít na obsah

Pravá přední - něco mi tam dře


misa.jazz

Doporučené příspěvky

Nedávno jsem měnil komplet tlumiče na OI Combi 1,9 TDi. Našli mi tam ještě vytlučené silentbloky. Tak jsem to nechal vyměnit. ALe asi dva dny na to se při jízdě a větším zhoupnutí, nebo hrbol, ozve ze předu zprava jako když to kolo o něco dře, nebo takový podobný zvuk. Pokud je silnice v pohodě, není problém, všechno šlape jako hodinky. Ale pokud je větší vlna, tak se mi zdá, že jako by tam něco o něco dřelo, doufám, že to nejsou tlumiče, jsou úplně nový (BILLSTEIN). Netušíte někdo? Mimochodem jsem ještě měl sundaný kola a sundanej plast na podběhu a čistil jsem to od hlíny, jak se tu taky někde doporučuje (mimochodem pěknej bordel:-) ), ale s tim by nemělo nic být, nasadil jsem to tam tak, jak to bylo, jinak to tam snad ani nejde :-)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

nedře ti tam náhodou přední nárazník?Máš ho přišroubovanej k chladičovce?

Ahoj, no nevim, možná mi s tim něco udělali, když mi měnili ty silentbloky a tlumiče, ale když jsem čistlil ty podběhy a sundaval plast, tak jsem si ničeho nevšiml, že by bylo u pravýho něco blíž ke kolu, než u levýho...mrknu se. Jestli to tak bude, tak tam na ně vletim :-) Mimochodem, můžu to dotáhnout sám nějak, v případě, že to bude snad povolený, nebo něco??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zkoušel jsem to, pravda, bez otevřený kapoty, ale nic jsem teda neslyšel a to jsem to dělal dost razantně, no ale zkusím to otevřít a uvidim..

Je také možné že ti na nerovnosti občas dře kolo o držák přidělaný na tlumiči.Může být přidělaný v nesprávné výšce na tlumič a dřít o kolo.Je to držák kabeláže ABS asi tak v polovině délky tlumiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je také možné že ti na nerovnosti občas dře kolo o držák přidělaný na tlumiči.Může být přidělaný v nesprávné výšce na tlumič a dřít o kolo.Je to držák kabeláže ABS asi tak v polovině délky tlumiče.

No díky, na to se mrknu, když jsem to teď o víkendu byl projet, zdálo se mi, jakoby to normálně regulerně vrzalo, ale nepředpokládám, že by to byly tlumiče. Myslítem že nový tlumiče můžou vrzat? Nebo pružiny? Ale když to nedělalo před tím...nebo mi s tim prostě nějak hnuli při montáži tlumičů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapy, mám asi stejný problém.

Dneska mi z ničeho nic začalo vrzat u předního pravého kola.

Projevuje se to jen na nerovnostech.

Vylezl jsem z auta, máčnul na pravé straně a při odpružení to skřípe, něco jako kdybych bral gumu na gumu.

Přijde mi, že to je v prostoru za motorem na pravé straně, jako za kolem.

Průšvih je v tom, že auto mi bude stát celý týden venku, doma budu až o víkendu.

Poraďte, co by to mohlo být, na co se mám připravit?

Jinak octa 1,6 75kW, najeto 63000 km r.v. 2003.

Moc děkuju

Editováno: , autor: zemlub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...