Přejít na obsah

Autocentrum Na Strži


loutek

Doporučené příspěvky

Ahoj,

prosím, pokud nekdo máte aktuální zkušenosti se servisem Autocentrum Na Strži,

Napište prosím jaké !!!!!!

Četl jsem zde na black listu 2 reakce, ale staršího data.

Moc bych potřeboval vědět jak jsou na tom teď

DÍKY MOC !!!!!

Loutek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušeností pár mám, byl to servis, co jsem měl nejblíž, takže jsem tam s něčim občas zajel. V poslední době to bylo když mi vykradli auto vytrženim zámku, v Gold Caru mi oznámili, že zámek nový objednají asi za 3500 Kč a přijde za tejden a dveře a vlastně celý bok přestříkají asi za 25 000 Kč, to mi bylo jedno, bylo to na pojistku, ale že to bude trvat tři týdny... Tak jsem jel Na Strž, tam mi během dopoledne postavili sami nový zámek, na dveře jsme se vykašlali, platil jsem 2500 Kč, což bylo míň než spoluúčast a super jak přístup, tak řešení. Táta si tam nechal měnit rozvody na Fabii - cena 14 000 Kč i s vodní pumpou, uděláno rychle a dobře.

Poslední zkušenost - když jsem zlikvidoval Fabii v Chorvatsku, nechal jsem ji tam odtáhnout, odhadli to na totálku, byla to totálka. Jen mě překvapilo, že když jsem tam pak přijel s kupcem vraku s odtahovkou, tak jsem jim řek, že si jedu pro tu Fabii co stojí vzadu na dvoře, oni "ok, ok" pomohli ji vytlačit, nandali jsme ji na odtahovku, rozloučili se a hotovo. Za celou dobu nechtěli vidět žádnej doklad o vlastnictví, nebo cokoliv. :-) A to auto bylo zvenčí vidět, takže si stačí přijet s odtahovkou a vybrat si auto. :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,

prosím, pokud nekdo máte aktuální zkušenosti se servisem Autocentrum Na Strži,

Napište prosím jaké !!!!!!

Četl jsem zde na black listu 2 reakce, ale staršího data.

Moc bych potřeboval vědět jak jsou na tom teď

DÍKY MOC !!!!!

Loutek

Ahoj,

zkušenost mám poměrně čerstvou a dost tragickou. Po roční prohlídce (Octavia I) se nám auto vrátilo s hydraulickým olejem v servu pod minimem, olejový filtr a brzdová kapalina byly vyměněny jen na faktuře (pokud tedy nepoužívají filtry zvenku orezlé a tmavohnědou brzdovku s bodem varu 170°C), zánovní brzdové obožení Brembo vyměnili za nějaké shitoidní Boschky, rok starou baterku 70Ah vyměnili za 60Ah, třešínkou na dortu budiž to, že do ze tří čtvrtin plné třílitrové nádobky ostřikovačů dle faktury dostali dalších 5 litrů.

Aktuálně se řeší reklamace a kontrolují ostatní firemní auta která měl tenhle "servis" v práci, každopádně se jim už navždycky vyhneme velkým obloukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...