Přejít na obsah

aby nebol dordel v blatníku


TeeBee008

Doporučené příspěvky

Takze dnes som vymenil vsetky filtre v aute a sokovalo ma pri pelovom filtre...hned som chytil vysavac,

skoda,ze ma este vtedy nenapadlo robit fotky...takze zaciname od chvile ked je uz vsetko zorobrate a odmontovane su uz stierace...

samozrejme, ze aj vysavany je bordel.

Material presne neviem co to je, ale ostalo mi po majstrovi ked robil mi sadrokarton.

na lepenie som pouzival obojstrannu lepiacu pasku.

Soferova strana

post-32719-1271881072,8909_thumb.jpg

Zavoznikova strana

post-32719-1271881079,3035_thumb.jpg

Soferova strana uz aj s nalepenim materialom a vyrezane otvori

post-32719-1271881088,093_thumb.jpg

tiez upravena strana zavoznikova, ako ma byt

post-32719-1271881096,057_thumb.jpg

Osadena vodicova strana aby som mal rezervu ked budem odrezat na mieru

post-32719-1271881103,7211_thumb.jpg

tiez upravena strana zavoznikova

post-32719-1271881110,5258_thumb.jpg

a posledne 3 fotky su s odrezanym materialom na mieru a je tam aj gumenna lista osadena.

post-32719-1271881129,6017_thumb.jpg

post-32719-1271881141,272_thumb.jpg

post-32719-1271881149,8448_thumb.jpg

Urcite to nezastavi aby mi tam padal bordel ale aspon mi nezapadne vsetok bordelu.

Som zvedavy co si myslite o tomto ? ? ?

Editováno: , autor: TeeBee008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes jsem ukazoval kolegovi v práci kde je kabinový filtr, když jsem nadzvedl kryt tak něco takového jsem v životě neviděl, asi posledních 10 let ho nikdo neměnil - humus. Můj je taky celkem zanesený po 15000km a 10 měsících. Jinak super návod :palec2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este dodam, uz som nerobil fotky...

pri strane vodica vodica som nechal tak obojstannu lepiacu pasku aby sa to prilepilo na plech auta...

a stranu zavoznikovu som nalepil dalsiu vrstvu pasky aby sa nechytilo na plech auta, ked budem v buducnosti menit filter aby nedrzila paska...tym padom budem vediet lahko dat dole cierny plast...

Editováno: , autor: TeeBee008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem opačného názoru... Na listí to bude fajn, tzn. nebudou se zacpávat odtokové kanálky do blatníků, a tedy do auta nebude kapat voda, což se stane, když se ty kanálky ucpou... Ale drobný prach se tam nanášet bude dál... Takže tak jako tak to bude chtít aspoň jednou za rok rozdělat a pročistit. Ale samozřejmě, úplně beze smyslu toto řešení není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomeňte na všechny síťky, utěsňování apod. Jediným účinným řešením pro tento problém s nečistotami v tomto prostoru (což platí i pro O2 a další vozy Š), které se tam dostávají jak ze shora, tak i částečně kolem plastového krytu podběhu je 2 x za rok vše vyčistit

- nejdříve vybrat listí a větvičky nahoře pod sklem nejlépe za pomoci vysavače s úzkou hubicí,

- a pak povolit 2 šrouby dole u plastového podběhu, plast odtáhnout, vyčistit, propláchnout hadicí a opět fixovat zpět

K tomu není potřeba ani demontovat horní krycí plasty pod sklem, ani kola. Vše zabere dohromady tak cca 15 až 20 minut. A pochopitelně při začínající rzi odrezit, ošetřit barvou a pak ještě nějakým vhodným prostředkem na dutiny. Pokud vše budete ale dělat pravidelně od začátku, tak se zde žádná rez nikdy neobjeví - viz má zkušenost s 5 vozy O1 v každodenním provozu v zimě v létě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite to nezastavi aby mi tam padal bordel ale aspon mi nezapadne vsetok bordelu.

ja osobne ked davam dole zimne pneu. tak si demontujem aj vsetky zasterky,

davam to spat ak skonci letna sezona, tym padom cistim 2x do roka

navyse na jar, kezdy rok davam novy pelovy filter,

tym padom nezabudnem "upratat" aj pod stieracmi...

...ako som aj hore pisal v provom prispevku pisal...:

"...nezastavi aby mi tam padal bordel ale aspon..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...