Přejít na obsah

Pozáruční prohlídky - 2 roky


Jar_da

Doporučené příspěvky

jj jsem sberatel razitek a ted "chodim" s auti na dilnu a celou dobu jsem s nim ;) , ale to razitko nejni zas tak dulezity, "chodim" tam kvuli cene, vstricnemu chovani a kvalite prace provedene :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedině do značkového, mám tam plno známých a zatím se mi pravidelný servis vyplatil. Všechny dosavadní opravy co jsem na autě dělal byli na kulanci. O výhodě pečlivě vyplněné servisní knížky při případném prodeji se ani nebudu zmiňovat.

Záruka mobility a záruka na prorezivění, to jsou taky výhody, které padnou, když se někdo "vyprdne" na značkový servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedině do značkového, mám tam plno známých a zatím se mi pravidelný servis vyplatil. Všechny dosavadní opravy co jsem na autě dělal byli na kulanci. O výhodě pečlivě vyplněné servisní knížky při případném prodeji se ani nebudu zmiňovat.

Záruka mobility a záruka na prorezivění, to jsou taky výhody, které padnou, když se někdo "vyprdne" na značkový servis.

Puvodně jsem chtěl na ser.prohl. jezdit poctivě ale po té co jsem po 13tis(28tis)nevydržel pohled na černej olej v motoru a radši jsem ho vypustil a kromě černého oleje shell 5w40 jsem vyndal dost zasranej filtr jsem si olej vyměnil sám a skratil vyměnu na 10tis.Je ale pravda že při případnem prodeji spousta kupcu kouká na servisku řek bych ale že se to má vyznam tak u auta které má tak 5let stáří.Já dostal doma ultimátum že tohle auto musí bejt v baráku min.10let a pak při případném prodeji za cenu tak 50-60tis.kč(možná ani ne) po mne tu servisku nikdo vyžadovat asi nebude.Navíc dnes si sebou většinou bere kupující nějakeho odborníka a ten to auto zhodnotí a doporuči nebo ne.Tím nechci říct že jezdit do origo.serv. je pikačovina je to věc názoru a spousta lídí si ani neumí na autě cokoliv udělat.Pak samozdřejmě je origo servis xkrát lepší než nějakej garážník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky do servisu po záruce neplánuju jezdit, auto budu mít delší dobu já nebo manželka, co se týká záruky na karoserii, tak řešíme páté dveře, v podstatě nejlépe opravitelný nebo vyměnitelný díl a oprava asi nebude dražší než zaplacené peníze za prohlídky ve škodovce, záruka mobility je mi také fuk, protože to v podstatě nic nepřináší, myslím po záruce dva roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisce mam vsechny razitka i kdyz do servisu nejezdim ;) Jasne, zaruka mobility mi padne, ale to je to posledni, co me trapi, kdyz mam asistencku od Cesky pojistovny. A zaruka na proreziveni? Ta nepada, kdyz jsou razitka... ;)

No jen se s tím chlub, ale nemysli si, že tě velký bratr nesleduje :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisce mam vsechny razitka i kdyz do servisu nejezdim ;) Jasne, zaruka mobility mi padne, ale to je to posledni, co me trapi, kdyz mam asistencku od Cesky pojistovny. A zaruka na proreziveni? Ta nepada, kdyz jsou razitka... ;)

Většina lidí nejsou blbci a jdou si to do servisu ověřit, jestli razítka odpovídají skutečnosti. Co asi zjistí ve tvém případě? ;)

Záruka na prorezivění padá, i když jsou razítka, v případě profláknutí jde minimálně o podvod. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisce mam vsechny razitka i kdyz do servisu nejezdim ;) Jasne, zaruka mobility mi padne, ale to je to posledni, co me trapi, kdyz mam asistencku od Cesky pojistovny. A zaruka na proreziveni? Ta nepada, kdyz jsou razitka... ;)

Většina lidí nejsou blbci a jdou si to do servisu ověřit, jestli razítka odpovídají skutečnosti. Co asi zjistí ve tvém případě? ;)

Záruka na prorezivění padá, i když jsou razítka, v případě profláknutí jde minimálně o podvod. :angry:

Nevím proč, ale nějak se mi nezdá že by někomu tu prodlouženou záruku na prorezivění uznali...to bude spíš něco jako reklamní for...i když musím na druhou stranu uznat že prorezlou fabii jsem ještě nikde neviděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavo, tys mel byt prezidentem, zilo by se nam lip ;)-_-

To si nemyslím, jen uvádím, že v dnešním světě počítačů a on-line spojení už razítko není co bývalo. ;)

No v tomto případě se pleteš, on-line spojení je hezká věc, ale razítko řeší vše a "zatím" on-linem nic nezjistíš. Když máš razítko, tak pohoda a nic se neověřuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...