Přejít na obsah

Kožené autopotahy


jirkaK

Doporučené příspěvky

ty středy jsou stříbrný a nemyslím, že by se to mělo nějak výrazně špinit. Má to takový hodně hrubý lesklý vlákno, takže se to asi bude i dobře čistit. Ve středu jsem je zrovna objednával pro kámoše na O I. Na to objednání je třeba vyplnit dotazník.

Jo a mě ty fotky úplně normálně fungujou.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s Alcantarou je mám já, ale na fotce, co sem dal Brumla, je černá kůže a stříbrná látka. Pokud bys chtěl taky Alcantaru, máš na výběr šedou a černou. Kdybys dal černou kůži a černou Alcantaru, tak máš po starostech se špiněním (opticky), ale zase to nebude tak výryzný. Mě se to s tou stříbrnou líbí, ale zase by mi to k tý Sahaře a béžový přístrojovce nepasovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty středy jsou stříbrný a nemyslím, že by se to mělo nějak výrazně špinit. Má to takový hodně hrubý lesklý vlákno, takže se to asi bude i dobře čistit. Ve středu jsem je zrovna objednával pro kámoše na O I. Na to objednání je třeba vyplnit dotazník.

Jo a mě ty fotky úplně normálně fungujou.

Kolik prosím vyjdou ty RS na O1 co jsi ojednával pro kámoše?

A kolik vyšla ta tvoje kombinace s Alcantarou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ty "moje" potahy už přišly, viděl jsem je v reálu, prostředek je fakt stříbrný, není to žádná skoro bílá barva, navíc to má takovou hrubou strukturu, takže špinit by se to moc nemělo ale montáž jsem si objednal v servisu, přijde to prý asi na 1000 Kč, ale to rád dám místo toho abych se s tím mordoval sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jestli si to teda někdo konečně rozmyslí a bude je chtít, tak ta 10% sleva ode mně pořád ještě platí. V úplně prvním příspěvku jsem ty ceny psal. Posílalo by se to poštou, od výrobce přímo na vaší adresu. Platba na proforma fakturu. Svojí objednávku si můžete zpětně ověřit přímo u MADu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke: Díky, Potahy stály 3986 Kč, já jsem měl ve svým předchozím autě kožený sedačky. přední byly vyhřívaný, takže v zimě žádný problém, ale i když auto mělo automatickou klimu, v létě jsem se k té kůži taky lepil a nebylo to nic moc příjemnýho, proto jsem se rozhodl pro látku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...