Přejít na obsah

Denní svícení


virgin

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Ahojte páni, som tu nováčik. Keďže som si pred časom kúpil Fabiu I (2003) na behačky po meste toto fórum mi už čo to pomohlo. Rozhodol som sa pre montáž centrálu a automatického spínania stretávacích svetiel KEETEC - T SWITCH, kde som doplnil funkciu coming home a leaving home + svetelný senzor. Chcel som tento systém mať ale vypínatelný a rozmýšlal som kam s vypínačom aby bol po ruke a ako tak zapadol do interiéru.

Umiestnil som ho pri združenom spínači svetiel pri regulátore sklonu svetiel. Z vnútra je upravený priestor kde je vlepený vo vyfrézovanom lôžku mini kolískový spínač, na prednej strane je vygravírovaný nápis "AUTO" a presvetlený prídavnou zelenou ledkou.

Tak hádam poslúži aj iným ako inšpirácia kam s neorigoš spínačom vo Fabii.

post-78694-0-53382000-1351438799_thumb.j

post-78694-0-33426200-1351438804_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

LED denné svietenie X020, DRL 808AS

Sada 2ks LED denných svetiel + modul (relé), ktorý automaticky pri zapnutí parkovacích svetiel, denné svietenie vypne a naopak. Napätie: 12V, 2x8LED, DRL.Svetlá sú homologizované/schválené na denné svietenie. Diody 8 x Power LED Rozmery (š/v/h) 155mm x 40mm x 17,8mm Napätie 12V Homologizacia RL00, E4, RCE87 Vodotesné Áno Uchyty na montáž Áno Funkcia automatického zapnutia / vypnutia Áno Svietivosť 5600K

EDIT:

Mam tie mriezky priskrutkovane do naraznika,a hlavne dobra cena 28€ s postovnym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

vypadá to slepení v Čechách :)

90% všech denních světel se montuje tímto způsobem, oni to jen připravili, že ten človíček, co si to koupí, už nemusí na svém autě nic řezat, jen vymění kus za kus.

Ale má to jednu nevýhodu, je to přiděláno k mřížce ne k autu...

A co omezení průtoku vzduchu k turbu u dieslových fábií?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ked pozeram v TV ake pocasie je v BA ani sa mi nechce verit. U nas pri BN vcera padal sneh ale sa to hned topilo a potom zacalo prsat a dnes do obeda prsalo. V BA kalmity a u nas co sme dost severnejsie bolo max. 15-20 cm snehu.Je to nejake divne pocasie,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim...mam fabii I RS...pri montazi denniho sviceni z Fabie II RS jsem zjistil ze mi nepasujou konekrory....na moji fabce jsou nejspis predfacelift a ja asi potrebuju facelift teda jestli je to opravdu tak? mam jen dvou pinove a denni sviceni z IIRS jsou 3 pinove...muzete mi poradit kde je sehnat a jestli mam pravdu? a jestli nebude problem s kabelama kdyz mam jen dvou pinove a potrebuju tri...moc diky za pomoc

Editováno: , autor: msmity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...