Přejít na obsah

Šíbr


Lotus03

Doporučené příspěvky

Ahoj,nevim jak se to stalo,ale pri otevreni sibru do maxima se mi castecne zaseknul ten spodni tapecir a pri zajizdeni sibru zpet se temer urval od zmineneho sibru. Zpatky jsem jej musel zasunovat rucne a uz nedrzi ani zadni cast(kdyz jej vysunu dovrchu,tak se zvedne jen ten stresni panel bez tapeciru). Mate s tim nekdo nejake zkusenosti?? Prosim o radu,jestli to ma cenu to zpravovat,aby to nevyslo na nejaky nekrestansky penize. Protoze si nedokazu predstavit jak tam budou nasazovat tu packu,nebo packy ktere to drzely,aniz by nemuseli sundavat cely stresni potah.... Dik za pripadnou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu to tak, že máš taky solar šíbr. Já jsem si jednou zamanul(tenkrat na pul roku starem supu), že ten tapec sundám a vyčistím, sral jsem se s tím celý den,vyndal a nějak jsem to tam celý nabastlil zpět, ale musel jsem vyndat celej šíbr(je asi na 4 šroubkách) v poloze vyklopeno se tam dostaneš a pak teprv uvidíš jak je tam ten tapec. Smozřejmě, že už to není 100% a občas v šíbru praskne atd. tak ho radsi nepouzivam. Tot moje skvělá zkušenost. Dodnes lituju, že jsem to radši nenechal bejt. :aggressive: Jenda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...