Přejít na obsah

Zabudovanie tabletu :)


David21

Doporučené příspěvky

Tak zravím mal som doma tablet od Orangeu HUAWEI MEDIAPAD za Euro a nepoužíval som ho, vždy bol iba na poličke a teraz ako som kupil fábiu napadlo ma že ho tam zabudujem. 
Zatial to mám hotové tak na 70 percent na fotkách uvidíte že to nieje dokonalé ale je to na dobrej ceste.

 

Takže tuto to vidíme poskladané, pri nabíjačke je vidno dieru to sa bude musieť opraviť, hore tá lišta dosť chýba ale s ňou by nešli tlačidlá takže to nejak vyimprovizujem a samozejme úchyt a umiestnenie rádia.

 post-86447-0-59468900-1389872664_thumb.j

 

Na tejto fotke môžete vydieť ako je vyriešený aux kábel spolu s nabíjačkou:

post-86447-0-45915300-1389872762_thumb.j

 

Tu je vidieť ako su potiahnuté káble od hora až dole ku radiu (euro koncovky, aux, nabijačka):

post-86447-0-13746900-1389872859_thumb.j

 

Tu vidíte ako som vyrezal diery do tých líšt, nieje to nič extra profi ale na test postačilo keby som to velmi pokazil mam nahradne z vrakoviska ale nebude to treba menit dieru vidno len pri nabíjačke a to opravim:

post-86447-0-96263700-1389872996_thumb.j

 

A druhá strana:

post-86447-0-80018300-1389873025_thumb.j

 

Celé ma to stálo (ak nerátam zderský paušál pomaranču) nejakých 15 eur (zahnutá koncovka na nabijanie 4 eura, euro koncovky 6 eur, izolačná páska 30 centov, tablet 1 euro, drobne vydaje 3-5 eura)

Je to použitelné a veľmi pohodlné, len treba kvalitnú nabíjačku moja je z garminu a strašne mi to píska v auxe ak nabíjam. 

Ďalšie fotky pridám ked to budem mať úplne hotové 

Editováno: , autor: David21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo musim to nejak dorobit viem ze je to tam take "nastrcene" tie prechody uz spekulujem ... vyuzitie ? GPS som vyuzil zatial raz (nejazdim moc tam kde to nepoznam), filmy som pozeral to ano zastavil som v nitre v mekaci a mal som to rovno aj z jedlom :D, hudba bezne... inac zvyknem chodit aj na net je tam simka ... youtube a podobne ... a samozrejme diagnosticky soft :) bluetooth OBD 2 koncovka a android tablet ;) rozmyslam ze cely ten tablet aj z okolim dam to nejakej folie ciernej matnej ale bolo by vidno zahyby takze tie plastove krytky naokolo asi zamenim za nieco ine aby to nebolo zahnute ale rovne a potom by to slo :) Jo a este to pouzivam ako telefon ... :D

Editováno: , autor: David21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ked chces pisat clanky tak urcite ano ale ak niekde stojis s kamaratmy a chces im nieco ukazat je to fajn ... samozrejme v androide si vies aj stahovat filmy a podobne ... je to len o praxi zo zaciatku to bolo pre mna tiez narocne ... hlavne to netreba robit pocas soferovania :D ja tam mam vacsinou nejake serialy a ked niekde stojim a cakam tak si to zapnem ... cuvacia kamera to si mi dal teraz fakt dobry typ ... akurat ze neviem ako by som ju tam pripojil ... a zase riesit to ze sa automaticky zapne ked cuvam ... lebo keby som tam len potiahol kablamy kameru zadnu tak by som to furd musel prepinat na fotoaparat a to je blbost .. v tom maju tie 400 eurove 2 din android radia vyhodu :D ale zase 400 eur a 15 eur ( u mna ) je rozdiel ... ale tento tablet tam na chlp sedi rozmerovo a da sa kupit za 100 eur pouzity takze to je tiez dost velky rozdiel akurat to chce zrucnejsieho cloveka co vie aj spekulovat :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...