Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Díky. Ta přihrádka by měla být tato že? https://www.www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6v0858373a9b9-vlozka-skoda-37857.html
    • no montaz prebehla ale side assist nefunguje. ak vylucime ze by bola montaz spravena zle (coz teda predpokladame ze je OK) tak hlavny dovod je asi ten ze jednotky pre side assist su prazdne a treba do nich nahrat dataset+parametrizacia. toto sa vsak cez ODIS nepodarilo cize je to na mrtvom bode. som v kontakte s jednym typkom z BA ktory tvrdi ze by to mal rozchodit ale akosi sa s nim nedari dohodnut ze kedy by som mohol prist takze cele zle...
    • Co mi rikal mechosš v praci tak je na to potreba specialní nářadí a origo škodovácká diagnostika přes kterou se ty rozvody nastavují kvuli tomu vypínání válců.    Jaky špatný přístup tam byl ?
    • Dnes jsem zkoušel zapojit kameru do manželčiny Scaly (Monte Carlo rok 2020) na pojistku 43 a bohužel se po nastartování nazapla, ale zadní stěrač funguje. Když ji připojím třeba na 24 (Chránka na telefon, Display infotaimentu, USB zasuvka, GSM anténa), tak je zas napájená stále. Ještě mi napadá 50 ( zadní USB zásuvky , nebo 52 ( zapalovač/přední zásuvka). Máte někdo nějaký nápad co s tím?
    • To je samozřejmé, že nemohou obsáhnout všechny specifikace jednou tištěnou knížkou, ale o to tu nejde. Jde o to, že z diskuse v tomto vlákně a nejen zde tak nějak vyplývá, že dvojková Fabie nejspíš prasklé žárovky hlásit vesměs moc neumí. A rozhodně tedy ne způsobem, který je popsán v návodu k obsluze a který to hlásí např. Octavia ze stejného období...
×
×
  • Vytvořit nový...