Jump to content

Soutěže a výstavy historických vozidel

Sign in to follow this  

19 topics in this forum

1. Pražská noblesa 2010

• 1 reply
    • 11,758 views
  2. SVATOVÁCLAVSKÁ JÍZDA

• 0 replies
    • 7,773 views
    • 0 replies
    • 4,853 views
    • 1 reply
    • 6,427 views
    • 0 replies
    • 5,609 views
    • 0 replies
    • 6,890 views
    • 0 replies
    • 5,476 views
    • 1 reply
    • 6,816 views
    • 0 replies
    • 5,618 views
  3. Autosalon Žofín 2010

• 0 replies
    • 5,734 views
    • 0 replies
    • 6,436 views
    • 0 replies
    • 5,654 views
  4. Meilenwerk Berlin

• 0 replies
    • 5,815 views
    • 1 reply
    • 8,350 views
  5. Kokořínsko 2010

• 0 replies
    • 5,366 views
    • 1 reply
    • 5,888 views
  6. Hundertgang 2009

• 1 reply
    • 6,366 views
    • 11 replies
    • 7,204 views
    • 0 replies
    • 6,329 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Já nevím, no.. osobně i když bych nejradši start/stop taky trvale deaktivoval, tak bych ten konektor radši neodpojoval. Nikdo pořádně neví, co všechno má ta řídící jednotka na starosti, přeci jen je to celkem sofistikovaný systém. Měl bych strach, že může dojít k nějakému přepětí nebo něčemu podobnému a odpálí mi to třeba full led světla. Další věc je, jestli ty nové chytré alternátory zvládnou tento jejich “nouzový” režim konstantního napájení aniž by se odporoučely, protože už třeba na to nejsou stavěné. Ale je to jen můj laický názor, elektrice nerozumím. Jen mi přijde divné odpojovat konektor na autě za třeba 500tis.
    • Nová asistentka generálního ředitele v práci se ptá: Pane generální přejete si něco? Ano Marcelko UKP. Ale já nevím co to znamená?! Uvař kafe píčo! Marcela donese kávu a s úsměvem povídá KSČ. Ale to zase nevím já Marcelko co to znamená?! Kolik sladíš čůráku!
    • Pokud máš Vag tak jse podívej co tam máš,jinak pokud jsi tohle vlákno trošku pročetl tak ti nemůže delat problem poznat okem co tam máš.
    • Mrkni se na https://support.google.com/androidauto/thread/17860576?hl=en   Za mne doporučuji obojí odinstalovat, nainstalovat znovu, obojí spustit nejdříve na telefonu a až pak připojit na auto.
    • A je tu někdo z okolí Litoměřic co má zkušenosti s tímto vozem potřeboval bych to projet pořádnou diagnostikou co jsem tak kde vyčetl tak mám docela dost problémů termostat by mi měl v blízké době dorazit to bych měl zvládnout s tím výkonem jsem usoudil že to budou zapečené lopatky na turbu nebo zatuhlé  a co se týče těch kontrolek brzd tak jsem vyčetl že to bude buď senzor otáček nebo ten magnetický kroužek pod čidlem jen nevím který přední ložiska už budou asi také zralé na výměnu ale bez pořádně diagnostiky jsem úplně slepý a v mém okolí +-30km nikoho neznám a servisu kam jsem auta dával do teď už nevěřím řeknou si o neskutečné peníze a nic neudělají nebo to udělají hůř než bych to udělal doma na koleni. 
  • Create New...