Novinky na VW-Scene.cz, VW Club - Volkswagen Klub

638 topics v tomto fóru

• 3 odpovědi
      • 5 198 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 63 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 59 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 118 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 86 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 99 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 186 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 188 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 152 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 210 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 184 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 225 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 272 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 235 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 191 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 223 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 210 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 203 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 312 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 237 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 218 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 329 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 242 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 287 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 245 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Ahoj všem, nechtěl jsem zakládat nové téma, tak svůj příspěvěk přidám sem,také se jedná o lak...   Před měsícem jsem koupil stříbrnou Octavii 3 liftback, rok 2013, jedna z prvních co sjela z pásu :-) Při umývání jsem si všiml bublin kolem rámu zadních pravých dveří, ve spodní části u gumy. Pak je i bublina o kus dál na rámu. Zatím se mi nechce do toho rýpat, ale neumím si představit že by auto takto po 5ti letech kvetlo   Co si myslíte že to je??    
      • Te´d mi psal Plačka, že se mu rozhoupal panelák v jedenáct večer....   Prej seděl na gauči, sledoval Géňu se Suchánkem a popojel na křesle až do ložnice   Mám dojem, že se mu panelák položí jak domino každou chvíli. A tak očekává, že mu spadne na kindera a bude si moct koupit novou oktávku  
      • nemám pocit, že jsme v tom správném vlákně, kde by bylo vhodné to rozebírat, mimo to, se tato záležitost zde fóru řešila x-krát, já jsem jen konstatoval skutečnost (fakt) - moje reakce byla na: "v ceně RS bych to jednoznačně očekával." ... nic víc, nic míň....
      • Ok,super dik ,jak bude cas tak to poriesim
      • Mam tu samou kameru a nelibilo se mi napajeni tahat skrz pul auta a hlavne jsem nechtel obsadit 12V zasuvku v interieru. Vzal jsem 5V/3A step-down menic, na vystup pripajel USB kabel a vstup zapojil na stropni lampicku. Pokud nekdo ovsem potrebuje, aby kamera byla napajena trvale (hlidani okoli vozidla), tak toto reseni nelze pouzit, protoze stropni lampicka po zamknuti vozidla je odpojena od napajeni a kamera tim padem vypina.