Jump to content

Novinky na VW-Scene.cz, VW Club - Volkswagen Klub

733 topics in this forum

• 3 replies
    • 12.3k views
    • 0 replies
    • 767 views
    • 0 replies
    • 142 views
    • 0 replies
    • 102 views
    • 0 replies
    • 68 views
    • 0 replies
    • 364 views
    • 0 replies
    • 185 views
    • 0 replies
    • 148 views
    • 0 replies
    • 153 views
    • 0 replies
    • 176 views
    • 0 replies
    • 90 views
    • 0 replies
    • 92 views
    • 0 replies
    • 335 views
    • 0 replies
    • 210 views
    • 0 replies
    • 223 views
    • 0 replies
    • 144 views
    • 0 replies
    • 138 views
    • 0 replies
    • 126 views
    • 0 replies
    • 123 views
    • 0 replies
    • 115 views
    • 0 replies
    • 3.4k views
  1. 25 let Audi RS

• 0 replies
    • 3k views
    • 0 replies
    • 1.4k views
    • 0 replies
    • 1.6k views
    • 0 replies
    • 1.8k views

• Aktuální příspěvky

• Zájem žádný. LOCK.
    • Ahoj, mám problém, který řeším už rok pořád dokola. Po cca dvou měsících se začne tento problém znovu objevovat.. a teď k věci, nemůžu startovat, vždy to vypadá že auto naskočí, ale jakoby zdechne a napodruhé už nechce naskočit, tak napumpuju dvakrát otočením klíčkem a pak dlouho (cca 5-10sek) točím klíčkem a se současným sešlápnutím plynu auto naskočí. Už jsem měnil vstřik i žhavič, mám xkrát vyměněné gumičky (vždy na pár týdnů), teď jsem před měsícem nechal vybrousit hlavu a udělat silnější gumičky, ale problém je zpět, ani autorizovaný servis škoda mi nedokáže říct v čem je problém. Jedná se Octavii 2 kombi, 1.9TDI, 77kW rok výroby 2009, najeto 288tis. Neví někdo na co zaměřit? Za každou radu děkuji. 
    • 5J 5422F4 by měla být Fabia 2. generace, tedy motor EA111 a tam je opravdu řetěz který může po startu chvíli "rachtat". A že nevíš co máš za generaci, tak buď to vypadá jako Fabia 2. generace A nebo to vypadá jako Fabia 3. generace ...
    • V palici vymaštěno ale co mi na tom vadí víc je to, jak tohle může vůbec jezdit po silnici? První kontrola, první policejní auto co ho uvidí, hned majáky a dojel si. Ostré hrany, koukající šrouby.... Možná jsem cíťa, ale já bych takové auto po kontrole zpět do provozu nepustil. 
  • Create New...