Jump to content

Novinky na VW-Scene.cz, VW Club - Volkswagen Klub

Sign in to follow this  

713 topics in this forum

• 0 replies
    • 550 views
    • 0 replies
    • 471 views
    • 0 replies
    • 706 views
    • 0 replies
    • 539 views
    • 0 replies
    • 599 views
    • 0 replies
    • 485 views
    • 0 replies
    • 707 views
    • 0 replies
    • 632 views
    • 0 replies
    • 495 views
    • 0 replies
    • 669 views
  1. Nový SEAT Tarraco

• 0 replies
    • 682 views
  2. Audi RS 5 Sportback

• 0 replies
    • 654 views
    • 0 replies
    • 585 views
    • 0 replies
    • 650 views
    • 0 replies
    • 477 views
    • 0 replies
    • 534 views
    • 0 replies
    • 483 views
    • 0 replies
    • 478 views
    • 0 replies
    • 583 views
    • 0 replies
    • 595 views
    • 0 replies
    • 536 views
    • 0 replies
    • 617 views
    • 0 replies
    • 678 views
    • 0 replies
    • 477 views
    • 0 replies
    • 477 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Já mám vyrobenou 2.3.2019 tudíž MR2019 a ostřiky tam jsou. Soupis výbavy skladovky jsem dostal, jediné 2 příplatky byli paket Plus a Mobilita tak nevím. Teď jdou zase dokoupit snad 3200,- ale já je ,,vypl” jsou na dvě věci.
    • Použil niekto na F2  1.4 16V tieto sviečky ZFR5P-G-uvádza sa pri nich že sú vhodné aj na tieto motory BXW CGGB?Vždy sa tu uvádza iný typ NGK ZFR6T-11G,použival niekto tie prvé spomenuté.   https://www.mototech.sk/NGK-sviecka-1-2HTP-1-4-16V-1-6-101905601B-d3909.htm
    • To vedou uz tak jako tak, pokud mas couvaci kameru. Ta ma automaticky taky ostrik ktery se aktivuje spolecne s prednim ostrikem.   Nicmene ne, zadni sterac potreba fakt neni, kdyz ho clovek ma, asi ho vyuzije, kdyz ho nema.. tak vlastne zjisti, ze staci dat dozadu tekute sterace a udela to lepsi sluzbu jak ten sterac :)) 
    • Je to možné, zatím velká výhoda s digi budíky to dává smysl. Ty 2 země to tam mají přímo v ceníku, my ne ale v rámci seškrtávání u nových MR ....
    • Ahoj, máme doma 2 OCT jedna 81kw rv2000 a rv2005 66kw, prosím, potřeboval bych poradit.   rv2000 - Už jsem toho přečetl spoustu ale pořád nevím, čím by to mohlo být. 2x Vyměněna sada předních brzd a stále strašně mlátí volant, jako kdyby ty kotouče byly totálně zvlněny. Hodně mlátí myslím tak, že když brzdím, volant mi lítá zleva-doprava, je strašně cítit vůle,.. Další věc je, že propadává pedál, na první sešlápnutí to absolutně nebrzdí, musím za jízdy 3x šlápnout na brzdu, to pak jde zabrzdit, ale stejně se při tom brždění pomalu propadne. Odvzdušňováno manuálně a také je tam nový hlavní brzdová válec.   rv2005 - ještě jsem se k tomu nedostal pořádně, abych sundal kola a vše prohlédl, ale ztrácí se tam brzdová kapalina. Zatím dolejvám,.. auto parkuje pořád na stejném míste a nikde žádne fleky od brzdovky, ani kolem kol nic.   Na obě se chystám tento víkend podívat, tak bych rád věděl předem vaše postřehy.. Děkuji   rv2005 - předpokládám netěsní brzdový válec rv2000 - netuším, asi nechám u soustružníka zkontrolovat kotouče, pak půjdu po nápravě,....silentbloky,..atd.
  • Create New...