Jump to content

Historie znaku Škoda

Sign in to follow this  
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Zdravím v oktobri som reklamoval môj pískajúci kompresor kde bol úspešne vymenený za DENSO. Asi pred týždnom mi to začalo znova presne to isté cvrlikanie. Pritom po výmene až doteraz bolo ticho. Zhoršilo sa to v podstate z tyzdna na týzden. Stretol sa niekto žeby sa mu to vrátilo ? Ja to vidím znova na reklamačku ale už nato nemam nervy. + Všimol som si že ked auto stojí a je zapnutá klíma aj keď je von 20 stupnov. Ventilator chladenia ide na maximum a vnutri prehluší aj zvuk motora. Tiež som to doteraz nepozoroval 
    • tak uz sem na tom tak ze chybu zatackova svetla afs vypisuje nonstop,tak sme dnes hodne laborovali ze svetlama postupne sme prehazeli vsechni 3 jednotky co jsou namontovane na svetle+vybojku z jednoho svetla na druhe a ikdyz se vse prohodilo diagnostika stale vypisuje chybu vykonovy modul levy svetlomet,pak sme skusily prohodit cele svetlo leve za prave a najednou to zadnou chybu nepise ,po vymene svetel jak maji byt zas pise chybu vykonovy modul levy svetlomet,nejake rady co stim ? o3 rs 2015
    • tak uz sem na tom tak ze chybu zatackova svetla afs vypisuje nonstop,tak sme dnes hodne laborovali ze svetlama postupne sme prehazeli vsechni 3 jednotky co jsou namontovane na svetle+vybojku z jednoho svetla na druhe a ikdyz se vse prohodilo diagnostika stale vypisuje chybu vykonovy modul levy svetlomet,pak sme skusily prohodit cele svetlo leve za prave a najednou to zadnou chybu nepise ,po vymene svetel jak maji byt zas pise chybu vykonovy modul levy svetlomet,nejake rady co stim ? 
    • Já viděl tabulku prodejů segmentu C z dubna ( dohledám ji) v Evropě, Octavia skoro vždy tam byla, zatím chybí. Podotýkám coronu měli všichni, zákaz ecallu ještě nebyl, 2 generace v prodeji, v Německu plné sklady nových O4 .... snad se do tabulek vrátí
    • Ver mi, ze ani pri 130 tisic mesacne nie je dovod jazdit v premii. Ale to je otazka priorit...   Nicmene vybavove stupne O4 sa posunuli vyssie a tie nizsie vybavy a slabsie motorizacie naozaj chybali. Plus k tomu korona... naozaj to nebola vhodna doba na velke predaje aut.    
  • Create New...