Jump to content

Elektroinstalace

Sign in to follow this  

14 topics in this forum

• 0 replies
      • 5,364 views
      • 0 replies
      • 4,267 views
    1. Zapojení vleku

• 0 replies
      • 5,002 views
      • 0 replies
      • 3,114 views
      • 0 replies
      • 3,134 views
      • 0 replies
      • 3,731 views
      • 0 replies
      • 3,280 views
      • 0 replies
      • 4,694 views
      • 2 replies
      • 3,601 views
      • 0 replies
      • 2,926 views
      • 0 replies
      • 3,365 views
      • 0 replies
      • 4,078 views
      • 0 replies
      • 3,828 views
      • 0 replies
      • 3,929 views
    Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Je potřeba si uvědomit jednu věc.Pokud budu TZ používat jen občas  s vozíkem na stěhování,odvoz bordelu a podobně nebo pro nosič na kola,není potřeba dávat chladič,baterii a podobně,tohle se dává za předpokladů,že budete tahat obytný přívěs.
      • Masky sice s kamiqa nejsou ale podstata věci je tím vysvětlena, u mého naftového kamiqa je průchod vzduchu malý ale všechny benziny mají tu mřížku která je komplet otevřená.
      • Ale tyto masky nejsou z Kamiqa, ale si bude rozdíl v průchodu vzduchu s tažným nebo bez, což foto pro představu ukazuje. I když, koukal jsem na našeho Kamiqa, tak v případě, že tam ty clonky nebudou, tak se změní průtok o nula nula prd. :-) Pokud bych nejel s karavanem s váhou na hranici limitu tažného do Chorvatska nebo kamkoliv, tak bych to na tahání kárky asi vůbec neřešil.  
      • odvolávat se na nějaký fórum, na to jsou oni tak zvědavý co oni na vlastní bulvy nevidí, nenafotí a nenahrají jako by nebylo. Vlastní zkušenosti z reklamací.
      • taky jsem jeste nejel v uplne tme, ale prijde mi ze mozna co jsem docetl ze na dalnici se prizvednou kousek, a corner fuknci je mysleno ze se rozviti diody jak jsou vedle cocky v hlavnim svetlometu ? protoze aktivovat na corner funkci mlhovky nema smysl to jsou takove bludicky...
    • Create New...