Jump to content

Měření výkonu motoru


0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet • Aktuální příspěvky

  • Zdravím proběhla výměna vstřiku nebo repas ? Dělá mi to taky. Zítra jedu tak na co se mám připravit :)
  • - Ohledně pneumatik je jasné, že pokud zůstane šířka +- stejná, jak u 17,18,19, tak to na bezpečnosti a vzniku smyku mít nebude. Ale je rozdíl na šířce pneumatik. Čím širší guma, tak na mokrém nebo zasněženém povrchu je to opravdu rozdíl. Na suchu jsou ok. To je jasné. - Ohledně toho co umí Yeti, Karoq, Kodiaq. Mám osobně v těchto SUV docela najeto v terénu. A ne leda jakém. A to by jste nechápali, co ty auta umí. Samozřejmě 4x4. Ale majitelé těchto vozů do takového terénu většinou nevjedou. Samozřejmě, že to off-road není, ale opravdu umí hodně.
  • Ještě že ty moduly nedělal ten ignoran co vymýšlel názvy 😄 Já mám Thermo Top V, ty by jsi měl mít novější Thermo TOP VEVO ale vzhledově jsou podle mě stejné. EVO zahlédl jsem manuál je analog a dohřívač umístěný vlevo nemá čerpadlo ale bude asi zapojené stejně takže by se z něj dali použít hadice pokud nebudou kratší Ty hadice ale mají snad taky nějaký držáček. Otázka pak ještě jestli ten držák na tělě Webasto půjde použít k přichycení i vlevo...
  • Tiež ďakujem za návod, práve som to absolvoval a moja Fabča opäť štartuje na prvý ťuk! Ako technický antitalent konštatujem, že to nie je nič zložité... pre mňa bol najväčší boj odpojiť konektor z tlačidla.   Čo sa týka toho krúžku, podľa DP sa jedná o čítaciu cievku imobilizéru..
  • Ahoj. Na pravé straně v ,, kufru '' je světlo s obyčejnou žárovkou. Kolem žárovky je objimka i kolem skla, tudíž  není moc místa na výměnu žárovky za LED.  Nemáte někdo tušení zda by šlo použít celé světlo s LED z jiného auta ? 
×
×
 • Create New...