Přejít na obsah

Poškození pístů a příčiny


0 témat v tomto fóru

V tomto fóru zatím není žádné téma.



  • Aktuální příspěvky

    • Toto jsem měl když jsem si vyzvedl Rapida 1.0Tsi po záruční opravě, když mi auto jelo na 2 válce a byla špatná zapalovací cívka. Po pár desítkách km se to ale srovnalo. Nestoupla ti záhadně i spotřeba dle PP? Dotankuj plnou a uvidíš. 
    • tak tu su fotky predok je uplne bez problemov   zadk je už horší ale da sa stym potrapit. dieru som robil priemer 57 ale kludne by som urobil 60 a islo by to tam lahšie
    • Objednával jsem začátkem března octavii combi first edition a dnes jsem se dozvěděl, že je vyrobená. Čeká se na dodání ze škodovky. Docela rychlovka.
    • Zdravím rapid mi ukazuje dojezd 250km ale přitom mám ještě půl nádrže a najeto sotva 500km nevíte co by to mohlo dělat nikdy se nestalo  
    • Pokud ti jde o ty čtyři šrouby z obrázku na přichycení té rampy, tak tady máš vše na obrázku včetně čísla dílu šroubu ve škodovce s přesným názvem šroubu. Ty origo, ale nejsou zrovna levné, jeden stojí 52,-Kč..což je docela řacha x4. Možná by se daly sehnat nějaké podobné za pár kaček někde v železářství, to už je na tobě. Jinak pokud nemáš tu malou přihrádku, která je taky na fotce vidět, tak ta bude taky třeba, protože tu původní budeš muset vyndat a nahradit ji touhle menší.        
×
×
  • Vytvořit nový...