Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Tak to asi vypadá, že po nabití vytáhnu konektor z mínus polu baterky.Sice z toho mám trochu strach,ale jinou možnost nevidím.  
    • Nenechá, ale v podstatě hned první co to po startu udělá je, že to začně vybíjet tak a až kolem těch 80% to začne dobíjet a udržovat. Dobíjení v podstatě nemá takto smysl, pokud to auto pak nestojí dlouho, nebo pokud nejezdí jen krátké trasy.
    • Globálně, mluvili o tom, že minimálně do uvedení další generace Superbu nebude, prý by mu moc "lezla do zelí"...
    • Ani, já jsem to neměl bourané. nevím, kolik odpovídá otáčka kolečka , jestli je to 1/3 pohybu okna, ale ... ano souhlasí to s tím, že drobným posunutím okna, jsme si vyrobil další zastávku okna směrem nahoru. odpor, jestli to má, to nevím, ale zkoušeli jsme je při zasouvání, pomáhat tahat rukama nahoru...  a nepomohlo.   zítra pojedu na vrakoviště, a sand budu mít štěstí a budou tam mít ten motorek i s jednotkou na O2 :-)  
    • Ok díky.Já sem si myslel že si to nechá místo na dobití v případě rekuperace.
  • Create New...